"Barcelona" didina persvarą iki 8 taškų © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaisti trys Ispanijos čempionato 27-ojo turo susitikimai. Proga atitolti nuo persekiotojų pasinaudojo lyderė "Barcelona", minimalia persvara palaužusi "Osasuna" ir iki 8 taškų padidinusi persvarą prieš antroje vietoje esantį Madrido "Real", išvykoje kuris sužaidė lygiosiomis su "Valencia".

Dėl buvusio trenerio Rinuso Michelso mirties užsidėję juodus raiščius "Barcos" žaidėjai dominavo rungtynėse nuo pradžių, o vienintelį ir pergalingą įvartį 40-ąją minutę pelnė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas kamerūnietis Samuelis Eto'o.

Įdomus susitikimas vyko Valensijoje, kur čempionų titulą ginanti vietos ekipa žaidė prieš "Real". Šeimininkai pradėjo mačą sėkmingiau ir išsiveržė į priekį 15 minutę po tikslaus P.Aimaro smūgio iš baudos aikštelės prieigų.

Praleistas įvartis tarsi atgavino Madrido komandą, ir po dvylikos minučių rezultatas tapo lygus, kai po J.Guti perdavimo Ronaldo apsivarė vartininką S.Canizaresą ir suklaidinęs gynėją pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Antrąjį kėlinį galingiau vėl pradėjo "Valencia", tačiau aikštės šeimininkams nesisekė išnaudoti daugybės sukurtų progų: arti įvarčio buvo Mista, Aimaras ir R.Ayala. "Real" turėjo galimybių išplėšti pergalę mačo pabaigoje, tačiau nuo Ronaldo smūgio apsigynė vartininkas, o J.Portillo ir A.Celadesas mušė pro šalį.

Paskutinį rungtynių pavojingą momentą visgi sukūrė šeimininkai, bet jiems nepasisekė, nes Aimaro galva smūgiuotas kamuolys perskriejo virš I.Casillaso ir pataikęs į virpstą atšoko nuo vartų. Gražios rungtynės baigėsi lygiosiomis, kurios nėra naudingos nei vienai komandai.

Kitose dienos rungtynėse pergalę pasiekė Madrido "Atletico", namuose netikėtai įtikinamu rezultatu sutriuškinęs "Sevilla". Įvarčius nugalėtojams pelnė Salva, F.Torresas ir A.Lopezas.