„Barcelona“ be vargo susitvarkė su mažumoje likusia „Elche“ ekipa © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Barcelona“ namuose, be didesnių problemų, rezultatu 3:0 sutriuškino dešimtyje beveik visas rungtynes žaidusią „Elche“ vienuolikę.

Svečiai prisidarė sau problemų jau 14 rungtynių minutę. Gonzalo Verdu prieš save išvydo raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą.

Nuo tos akimirkos katalonai pilnai perėmė rungtynių kontrolę ir jau 34 minutę išsiveržė į priekį. Po Alejandro Balde perdavimo kamuolė į vartus pasiuntė Robertas Lewandowskis.

Dar už 7 minučių krito antrasis įvartis į svčių vartus. Šį kartą pasižymėjo Memphis Depay‘us.

45 minutę aistrų nesuvaldžiusiam „Elche“ treneriui Francisco Rodriguezui taip pat buvo parodyta raudona kortelė, tad svečiai atsidūrė katastrofiškoje padėtyje.

Antrame kėlinyje „Barca“ pridėjo dar vieną įvartį. Robertas Lewandowskis atrado šansą baudos aikštelėje ir įsirašė dublį į savo sąskaitą.

Po šių rungtynių Xavi auklėtiniai bent kuriam laikui kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, tašku lenkdami laipteliu žemiau esantį Madrido „Real“. Tuo tarpu, „Elche“ sezoną pradėjo itin blogai ir šiuo metu stovi paskutinėje vietoje.