"Barca" priartėjo prie titulo © Eurofootball.lt
Šeštadienį minimaliu rezultatu namuose įveikę "Cadiz" futbolininkus Ispanijos čempionato lyderiai "Barcelona" priartėjo prie čempionų titulo. Tuo tarpu spaudimą Pamplonos "Osasuna" bei Madrido "Real" ir toliau didina Vigo "Celta", svečiuose įveikusi "Deportivo" futbolininkus priartėjusi prie pirmojo ketverto iki dviejų taškų.

Barselonoje vykusiose rungtynėse, kurias stebėjo 85 tūkstančiai sirgalių, šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus aštuonias minutes, kai po Juliano Belletti perdavimo būdamas laisvas iš maždaug 12 metrų pasižymėjo brazilas Ronaldinho. Geriausiam 2005 metų pasaulio futbolininkui tai buvo pirmos Ispanijos čempionato rungtynės per beveik mėnesį, kurias jis pradėjo startinėje sudėtyje.

Antrojo kėlinio viduryje puikios progos įtvirtinti pergalę neišnaudojo rezultatyviausias Ispanijos čempionato žaidėjas kamerūnietis Samuelis Eto`o, nesugebėjęs realizuoti olando Marko van Bommelio uždirbto vienuolikos metrų baudinio. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dešimt minučių aikštėje vietoj portugalo Deco po daugiau nei penkių mėnesių pertraukos vėl pasirodė Ispanijos rinktinės saugas Xavi. Ilgametis komandos žaidėjas "Nou Camp" stadione buvo pasitiktas ovacijomis.

Verta paminėti, kad "Cadiz" taip pat turėjo gerų progų išlyginti rezultatą: vienas įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės, o kelis kartus "Barcos" vartus fantastiškai apsaugojo Victoras Valdesas.

Šios pergalės "Barcelona" gali pakakti tam, kad jau dabar būtų karūnuoti Ispanijos čempionais. Kad tai įvyktų, reikia jog "Valencia" sekmadienį neįveiktų dėl išlikimo lygoje kovojančios Vitorijos "Alaves" vienuolikės.

Galicijos derbyje "Celta" La Korunijos "Riazor" stadione iškovojo pirmą pergalę po 11 metų. "Celta" išsiveržė į priekį 34 minutę, kai teisėjas įskaitė Dario Silvos įvartį, nors atrodė, jog jis jį įmušė ranka po brazilo Fernando Baiano smūgio.

"Deportivo" viltys išlyginti rezultatą smarkiai sumažėjo iki rungtynių pabaigos likus dešimt minučių, kai už pražangą prieš argentinietį Diego Placentę iš aikštės buvo išvarytas centro gynėjas Fabricio Coloccini. Tuo netruko pasinaudoti "Celta" ir po keitimo aikštėje pasirodęs Jesus Perera 88-ą minutę atsidūręs kontratakos smaigalyje pasiuntė kamuolį į vartus.

Paskutinės šeštadienį vykusios rungtynės tarp "Betis" ir "Athletic Bilbao" pasibaigė lygiosiomis 1-1.

Statistika

"%c00006" 1 - 0 "%c00253"
9` [1 - 0] Ronaldinho

La Korunijos "%c00089" 0 - 2 Vigo "%c00020"
34` [0 - 1] Dario Silva
88` [0 - 2] Jesus Perera

80` iš aikštės pašalintas Fabricio Coloccini ("Deportivo")

Sevilijos "%c00097" 1 - 1 "%c00039"
26` [1 - 0] Robert
66` [1 - 1] Jose Maria Lacruz