"Barca" po sunkios kovos palaužė lygos autsaiderius, "Atletico" vėl prarado taškus

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos trejos 14-ojo turo rungtynės.

Į sostinę atvykusi "Barcelona" vos neprisidarė problemų dvikovoje su lygos autsaideriais. "Leganes" žaidėjo dovanėlė rungtynių pabaigoje leido "Barcai" išsivežti pergalę rezultatu 2:1.

Katalonams rungtynių pradžia buvo itin nesėkminga – 12-ąją minutę fantastišką įvartį pasiekė ir šeimininkus į priekį išvedė Youssefas En Nesyri.

Per pirmąjį kėlinį "Barca" atsakymų į šį įvartį taip ir nerado, tačiau atsitiesė antroje mačo pusėje.

53-ąją minutę po Lionelio Messi perdavimo rezultatą išlygino Luisas Suarezas, o 79-ąją minutę pergalę komandai "nukalė" Arturo Vidalis, atsidūręs prie pat vartų linijos. Čilietis tik atsitiktinumo dėka išvengė nuošalės – kamuolys prie jo kojų atsidūrė po netyčinio varžovo smūgio.

"Barcelona" su 28 taškais lieka turnyrinės lentelės lydere.

Kitose rungtynėse be svarbios pergalės prieš artėjančią dvikovą su "Barca" liko Madrido "Atletico". Diego Simeone auklėtiniai išsiskyrė lygiosiomis su "Granada".

Renanas Lodi antrajame kėlinyje išvedė Madrido ekipą į priekį, tačiau "Granada" po septynių minučių išlygino rezultatą.

"Atletico" šį sezoną lygiosiomis sužaidė jau septintą kartą per 14 žaistų rungtynių. Jie nuo lyderių, turinčių rungtynes atsargoje, atsilieka trimis taškais.

Dar kitoje dvikovoje Sevilijos "Real Betis" paskutinę akimirką po Sergio Canaleso baudos smūgio išplėšė pergalę prieš "Valencia". Andalūzams tai buvo antroji pergalė per paskutines aštuonerias rungtynes.

"Leganes" 1 - 2 "Barcelona"
12' [1 - 0] Y. En Nesyri
53' [1 - 1] L. Suarez
79' [1 - 2] A. Vidal

"Real Betis" 2 - 1 "Valencia"
32' [0 - 1] M. Gomez
37' [1 - 1] Joaquin
90+4' [2 - 1] S. Canales

"Granada" 1 - 1 "Atletico"
60' [0 - 1] R. Lodi
67' [1 - 1] G. Sanchez