"Barca" išvykoje sutriuškino "Eibar", "Atletico" prarado taškus Bilbao tvirtovėje (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse suažaistos penkerios 19-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko Pamplonoje, kur vietos "Osasuna" priėmė "Sevilla" futbolininkus. Jorge Sampaoli auklėtiniai ir toliau aršiai kovoja dėl lyderio pozicijos šalies pirmenybėse - po atkaklios kovos rezultatu 4-3 įveikta lygos autsaiderė.

"Osasuna" visą rungtynių laiką aktyviai priešinosi varžovams iš Sevilijos. 15-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, kai po puikaus Roberto Torreso perdavimo pasižymėjo Sergio Leonas.

Vis dėlto 43-ąją minutę Vincente Iborra išlygino rezultatą, tačiau jau 63-ąją minutę nuo to pačio Iborros kojos kamuolys atsidūrė "Sevilla" vartuose. Iborra su tuo susitaikyti negalėjo ir vos po viejų minučių vėl išlygino rezultatą.

"Sevilla" per likusį laiką spaudė varžovus, o 80-ąją minutę Franco Vazquezas galva išvedė svečius į priekį. 92-ąją minutę Pablo Sarabia padidino svečių pranašumą, tačiau jau kitos atakos metu "Osasuna" vėl sušvelnino atsilikimą. Vis dėlto išlyginamajam įvarčiui laiko jau nepakako.

"Sevilla" po 19 turų lieka antroje pozicijoje ir nuo lyderių iš Madrido atsilieka tik vienu tašku. Tiesa, "Real" klubas dar yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

Antroje dvikovoje Bilbao "Athletic" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Madrido "Atletico". Baskai po permainingos kovos su varžovais iš Ispanijos sostinės išsiskyrė lygiosiomis.

"Atletico" jau 3-ąją minutę po Koke įvarčio įsiveržė į priekį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Visą laiką geriau su kamuoliu atrodę baskai 56-ąją minutę jau įgijo įvarčio pranašumą - pasižymėjo Oscaras de Marcosas. "Atletico" trauktis kur nebeturėjo ir buvo kur kas aktyvesni puolime. 80-ąją minutę Antoine'as Griezmannas po Fernando Torreso perdavimo išplėšė komandai svarbų tašką.

"Atletico" su 35 taškais rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje ir nuo lyderių turi 8 taškų atsilikimą.

Dar kitos dvikovos baigėsi minimalia San Sebastiano "Real Sociedad" pergale prieš Vigo "Celta" ir Sevilijos "Real Betis" - "Sporting Gijon" nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" išvykoje susitiko su "Eibar" vienuolike. Rungtynių pradžioje spaudimą pademonstravę šeimininkai ilgai savo žaidimo neprimetė - katalonai rezultatu 4-0 sutriuškino varžovus.

10-ąją minutę "Barca" prarado savo kertinį žaidėją - Sergio Busquetsas dėl traumos nebegalėjo tęsti rungtynių. Vis dėlto nukraujavę katalonai sugebėjo pasiekti keturis įvarčius - pasižymėjo Denisas Suarezas, Lionelis Messi, Luisas Suarezas ir Neymaras.

"Barca" savo sąskaitoje turi 41 tašką ir nuo lyderių išlaiko dviejų taškų atsilikimą.

"Osasuna" 3 - 4 "Sevilla"
15' [1 - 0] S. Leon
43' [1 - 1] Iborra
63' [2 - 1] Iborra (į savus vartus)
65' [2 - 2] Iborra
80' [2 - 3] F. Vazquez
90+2' [2 - 4] P. Sarabia
90+3' [3 - 4] K. Kodro

"Athletic Bilbao" 2 - 2 "Atletico"
3' [0 - 1] Koke
42' [1 - 1] Lekue
56' [2 - 1] P. de Marcos
80' [2 - 2] A. Griezmann

"Real Betis" 0 - 0 "Gijon"

"Real Sociedad" 1 - 0 "Celta"
72' [1 - 0] Juanmi

"Eibar" 0 - 4 "Barcelona"
31' [0 - 1] D. Suarez
50' [0 - 2] L. Messi
68' [0 - 3] L. Suarez
90+1' [0 - 4] Neymar

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10041393" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>