"Barca" domisi Barošu ir Cisse? © Eurofootball.lt
Pasak užsienio žiniasklaidos, Ispanijos futbolo grandas "%c00006" pateikė "%c00045" klubui užklausimus dėl galimo dviejų puolėjų pirkimo. Teigiama, kad pagrindiniai "Barcos" trokštamų žaidėjų sąraše yra neseniai pasibaigusio Europos čempionato žvaigždė, rezultatyviausias to turnyro žaidėjas čekas Milanas Barošas (%p02003) bei kitas puolėjas, tik prieš kelias savaitęs atėjęs į Anglijos klubą Djibrilas Cisse (%p00397).

"Liverpool" šią vasarą pakeitė buvusį trenerį Gerrardą Houllier ispanu Rafaeliu Benitezu, kuris, manoma, turi kitokių idėjų nei jo pirmtakas, tad tai reiškia, jog kai kurie žaidėjai gali būti parduoti. Prieš tai Ispanijos čempionei bei UEFA Taurės laimėtojai "Valencia" ekipai vadovavęs Benitezas labai dažnai žaisdavo vienu puolėju, tad abejojama, ar naujasis treneris norės laikyti labai pajėgų puolėją ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Spekuliacijos dėl Barošo perėjimo į "Barcą" labai suaktyvėjo po to, kai vienas iš kandidatų per rinktimus į "Real" prezidento postą Lorenzas Sanzas pareiškė sutaręs su čeku dėl jo perėjimo į karališkąjį klubą.

Rezultatyviausiu Europos čempionato Portugalijoje žaidėju tapęs Barošas smarkiai pakėlė savo akcijas, tačiau "Liverpool" startinėje sudėtyje garantuotą vietą turi Anglijos rinktinės žvaigždė Michaelas Owenas, ir tai reiškia, kad kažkuriam - Barošui arba Cisse - kaskart teks rungtynes pradėti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

"Barca" jau nusipirko Švedijos rinktinės puolėją Henriką Larssoną. Taip pat manoma, kad kitu komandos puolėju Javieru Saviola domisi net keli klubai, o ir pati "Barca" nėra skeptiškai nusiteikusi Saviolos pardavimo klausimu. Šitoks "Barcos" dėmesys "Liverpool" puolėjams tik sustiprina šias prielaidas.

Manoma, kad "Barca" labiau norėtų išsinuomoti Djibrilą Cisse, tačiau labai abejojama, ar tik prieš kelias savaitęs į "Liverpool" atėjusiam puolėjui bus leista kur nors išvykti, tad labiau tikėtinas yra galimas Milano Barošo pirkimas.

Pranešama, jog Katalonijos klubo bei paties čeko agentai buvo susitikę aptarti galimo perėjimo, tačiau kol kas neaišku, ar "Barcos" treneris Frankas Rijkaardas imsis kokių nors rimtesnių veiksmų siekdamas įsigyti šį 22 metų puolėją.

Be to, verta paminėti, kad pastaruoju metu Ispanijos superklubas labai aktyviai domėjosi "Mallorca" puolėju kamerūniečiu Samueliu Eto`o (%p00825), tačiau tai, kad 50% teisių į šį žaidėją priklauso aršiausiam "Barcos" priešui Madrido "Real" klubui gali tapti neįveikiama kliūtimi Katalonijos klubo vadovams.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...