"Banga" pateko po latvių volu

Šeštadienį Klaipėdos dirbtinės dangos aikštėje "Banga" 0:4 pralaimėjo Latvijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančiam "Jelgava" klubui.

Dėl traumų, ligų ir kitų problemų "Bangai" draugiškose rungtynėse teko verstis be K.Gnedojaus, V.Pocevičiaus, M.Gudausko, A.Bačanskio ir N.Žebrausko.

Svečiai iš Latvijos gana greitai pavertė savo pranašumą įvarčiu. 30 minutę "Jelgavai" padvigubinti persvaros neleido I.Driomovas, atrėmęs vienuolikos metrų baudinį. Visgi netrukus svečiai pasižymėjo antrą kartą, o antrajame kėlinyje dar du kartus nubaudė gargždiškius.

Kitas draugiškas rungtynes "Banga" žais Alytuje kovo 3 dieną su vietos "Dainava". Tikslus rungtynių laikas bus paskelbtas vėliau.

"Jelgava" (Jelgava, Latvija) - "Banga" (Gargždai) 4:0 (2:0).
Įvarčiai: 13 min., 35 min., 75 min. ir 88 min. NN (Jelgava).
"Bangos" sudėtis: I.Driomovas (46' K.Smilingis), D.Padaigis, E.Bračkus, A.Skurdelis, V.Antužis (75' E.Rusteikas), E.Anulis (46' P.Lotužys), G.Samsonik (70' E.Armalis), K.Urbaitis (80' V.Vilimas), J.Skuodas, D.Zubauskas (46' Š.Skulskis), R.Krušnauskas (80' N.Srėbalius).