Baltijos taurės turnyre U17 rinktinė nugalėjo suomius © lff.lt

Lietuvos vaikinų U17 rinktinė penktadienį pratęsė pasirodymą Latvijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre.

Andriaus Veličkos treniruojami vaikinai 3:2 (1:1)  nugalėjo Suomijos bendraamžius. Primename, kad pirmame mače Lietuvos ekipa 2:2 sužaidė su latviais, o pasirodymą užbaigs sekmadienį laukiančia dvikova prieš estus.

Penktadienio rungtynėse suomiai įvartį įmušė pirmi, tačiau po kelių minučių Rodionas Piazenko rezultatą išlygino. Įvarčių pirmame kėlinyje daugiau nebuvo, tad visas veiksmas persikėlė į antrąjį.

Jame jau geriau sekėsi lietuviams – Dominykas Taučas išvedė lietuvius į priekį, dar vėliau R. Piazenko nuo 11 metrų žymos užfiksavo dublį ir lietuviai atitrūko 3:1.

Per likusį laiką suomiai dar sugebėjo rezultatą sušvelninti, bet lietuviai škovojo pergalę ir ketvirtąjį tašką.

U17 vaikinų rinktinių Baltijos taurės turnyras

Lietuva – Suomija 3:2 (1:1)

Rygos Daugavgryvos mokyklos stadionas;

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Artiom Šankin, Paulius Stankus, Tomas Jonyla, Dovas Grudzinskas, Dominykas Taučas, Adomas Buikus, Rodion Piazenko, Grant Emerhi, Kajus Mikoliūnas (46 min. Klemensas Gustas), Simas Grabauskas, Vakaris Bradūnas (46 min. Dovydas Balsys).

Atsargoje: Kristupas Čepulis, Tomas Jakaitis, Julius Plančiūnas, Justas Rakauskas, Lukas Pentiokinas, Vėjas Pocius, Carmine Lukas Mennea.