Atkakliai kovojusi Lietuvos rinktinė Baltijos taurės finale krito tik po 11 metrų baudinių © lff.lt nuotr.

Baltijos taurė baigėsi dramatiškai. Turnyro finale Lietuvos rinktinė krito tik po 11 metrų baudinių serijos (4:3). Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1.

22-ąją minutę Matas Vareika turėjo nuostabią progą išvesti Lietuvą į priekį. Visgi iš arti smūgiuotas kamuolys viso labo sudrebino vartų konstrukciją.

Antrojo kėlinio pradžioje labai aktyvus buvo Armandas Kučys, kurio progos, tiesa, liko neišnaudotos.

68-ąją minutę Martinas Vetkalas nuostabiu smūgiu iš toli vos nepelnė pirmo rungtynių įvarčio. 81-ąją minutę estai galiausiai pelnė savo įvartį. Markas Andersonas Lepikas pelnė pirmąjį savo įvartį žaisdamas už Estiją.

Lietuva nedelsė – po keitimo pasirodęs Giedrius Matulevičius 84-ąją minutę rezultatą lygino. Lietuvos rinktinė sužaidė puikią ataką, o atakos smaigalyje atsidūręs žalgirietis pademonstravo šaltakraujiškumą.

Pridėto laiko pradžioje kamuolys dar kartą atsitrenkė į virpstą – netoli pergalingo įvarčio buvo Fiodoras Černychas.

Baudinių serijoje klydo Černychas su Justu Lasicku, kol estai buvo tikslūs keturis sykis iš penkių. Pastarieji ir šventė pergalę Baltijos taurėje.