Atkakliai kovojusi Lietuvos rinktinė Baltijos taurės finale krito tik po 11 metrų baudinių © lff.lt nuotr.

Baltijos taurė baigėsi dramatiškai. Turnyro finale Lietuvos rinktinė krito tik po 11 metrų baudinių serijos (4:3). Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1.

22-ąją minutę Matas Vareika turėjo nuostabią progą išvesti Lietuvą į priekį. Visgi iš arti smūgiuotas kamuolys viso labo sudrebino vartų konstrukciją.

Antrojo kėlinio pradžioje labai aktyvus buvo Armandas Kučys, kurio progos, tiesa, liko neišnaudotos.

68-ąją minutę Martinas Vetkalas nuostabiu smūgiu iš toli vos nepelnė pirmo rungtynių įvarčio. 81-ąją minutę estai galiausiai pelnė savo įvartį. Markas Andersonas Lepikas pelnė pirmąjį savo įvartį žaisdamas už Estiją.

Lietuva nedelsė – po keitimo pasirodęs Giedrius Matulevičius 84-ąją minutę rezultatą lygino. Lietuvos rinktinė sužaidė puikią ataką, o atakos smaigalyje atsidūręs žalgirietis pademonstravo šaltakraujiškumą.

Pridėto laiko pradžioje kamuolys dar kartą atsitrenkė į virpstą – netoli pergalingo įvarčio buvo Fiodoras Černychas.

Baudinių serijoje klydo Černychas su Justu Lasicku, kol estai buvo tikslūs keturis sykis iš penkių. Pastarieji ir šventė pergalę Baltijos taurėje.

• Birute

Atsimusinet visas 90 min. nuo estu ataku yra visiskas dugnas.

• 31
  • Gaila

Lasicko ir Černycho baudiniai tai tragedija buvo.

• 22
  • Gaila

Labai nuvylě žaidimas musu rinktinės.

• 12
  • Ricina

Graudu žiūrėt, negi estai tiek stipresni už latvius? Visiškai atiduota iniciatyva, viena kontra pavyko ir tą prapiso... Tokiu žaidimu, ar tokia taktika, bus ne 2-1, o koks 0-3.

• 10
  • Wirgen

*** ***,tiesiai i vartininką smugiuoja.Graudu žiurėt.Aukščiausio lygio profai...

• 10
  • Blue blood

Taip ir turejo buti,ko cia stebetis.

• 0
  • Čia jums

Ne Gibraltaras,O futbolo grandai Estai.Si Gibraltaras ir tai vos vos.

• 3
  • Algis Vikis

Reikia mesti tas visas Anderlecht ar abdermacht programas į šiukšlyną ir vežti vaikus į Estijos akademijas.Ju žaidimą buvo malonu žiurėti kaip buvo užspausti Lietuvai čiai

• 3
  • NGTVS

Savotiškai gaila Jankausko. Toks patenkintas rinktine buvo ir pyst kaip visad.... snukiu į žemę.

• 6
  • Taitaip

Ko galim tikėtis iš rinktinės, kai išeina “lyderiai” pendelius mušt ir paridena į viduriuką.