Atkakliai kovojusi Lietuvos rinktinė Baltijos taurės finale krito tik po 11 metrų baudinių © lff.lt nuotr.

Baltijos taurė baigėsi dramatiškai. Turnyro finale Lietuvos rinktinė krito tik po 11 metrų baudinių serijos (4:3). Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1.

22-ąją minutę Matas Vareika turėjo nuostabią progą išvesti Lietuvą į priekį. Visgi iš arti smūgiuotas kamuolys viso labo sudrebino vartų konstrukciją.

Antrojo kėlinio pradžioje labai aktyvus buvo Armandas Kučys, kurio progos, tiesa, liko neišnaudotos.

68-ąją minutę Martinas Vetkalas nuostabiu smūgiu iš toli vos nepelnė pirmo rungtynių įvarčio. 81-ąją minutę estai galiausiai pelnė savo įvartį. Markas Andersonas Lepikas pelnė pirmąjį savo įvartį žaisdamas už Estiją.

Lietuva nedelsė – po keitimo pasirodęs Giedrius Matulevičius 84-ąją minutę rezultatą lygino. Lietuvos rinktinė sužaidė puikią ataką, o atakos smaigalyje atsidūręs žalgirietis pademonstravo šaltakraujiškumą.

Pridėto laiko pradžioje kamuolys dar kartą atsitrenkė į virpstą – netoli pergalingo įvarčio buvo Fiodoras Černychas.

Baudinių serijoje klydo Černychas su Justu Lasicku, kol estai buvo tikslūs keturis sykis iš penkių. Pastarieji ir šventė pergalę Baltijos taurėje.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• Birute

Atsimusinet visas 90 min. nuo estu ataku yra visiskas dugnas.

• 31
  • Gaila

Lasicko ir Černycho baudiniai tai tragedija buvo.

• 22
  • Gaila

Labai nuvylě žaidimas musu rinktinės.

• 12
  • Ricina

Graudu žiūrėt, negi estai tiek stipresni už latvius? Visiškai atiduota iniciatyva, viena kontra pavyko ir tą prapiso... Tokiu žaidimu, ar tokia taktika, bus ne 2-1, o koks 0-3.

• 10
  • Wirgen

*** ***,tiesiai i vartininką smugiuoja.Graudu žiurėt.Aukščiausio lygio profai...

• 10
  • Blue blood

Taip ir turejo buti,ko cia stebetis.

• 0
  • Čia jums

Ne Gibraltaras,O futbolo grandai Estai.Si Gibraltaras ir tai vos vos.

• 3
  • Algis Vikis

Reikia mesti tas visas Anderlecht ar abdermacht programas į šiukšlyną ir vežti vaikus į Estijos akademijas.Ju žaidimą buvo malonu žiurėti kaip buvo užspausti Lietuvai čiai

• 3
  • NGTVS

Savotiškai gaila Jankausko. Toks patenkintas rinktine buvo ir pyst kaip visad.... snukiu į žemę.

• 6
  • Taitaip

Ko galim tikėtis iš rinktinės, kai išeina “lyderiai” pendelius mušt ir paridena į viduriuką.