Baltijos taurėje – antrasis merginų rinktinės pralaimėjimas © lff.lt

Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė patyrė antrą pralaimėjimą Baltijos taurės varžybose Latvijoje.

Antrose savo rungtynėse Kotrynos Kulbytės auklėtinės rezultatu 1:2 (0:1) nusileido Estijos ekipai. Priminsime, kad pirmame mače lietuvaitės 1:5 neprilygo turnyro šeimininkėms latvėms.

Estijos ekipa į priekį išsiveržė pirmam kėliniui persivertus į antrą pusę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Nikol Orlova.

Savo pranašumą estės padvigubino antrame kėlinyje, kai įvartį pelnė Anastasija Južaninova.

Visgi be įvarčio šiame mače neliko ir mūsiškės – rungtynių pabaigoje tiksliai smūgiavo Gabija Malakauskaitė.

Rungtynių statistika: Lietuva WU15 – Estija WU15 1:2 (0:1)

Daugavgryvos mokyklos stadionas, Ryga.

Įvarčiai: 79 min. Gabija Malakauskaitė (Lietuva WU15); 27 min. Nikol Orlova, 54 min. Anastasija Junžaninova (Estija WU15).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Ugnė Jonelytė, Radvilė Kelečiūtė, Ema Valiukevicius, Milda Ivančiūtė, Laura Grucytė, Marta Lipnickaitė, Jotvilė Šapaitė, Austėja Jokubaitytė, Emilija Grauslytė.

Atsargoje: Skaistė Širvinskaitė, Mėta Andrėja Paulauskaitė, Estela Tamošauskaitė, Agnė Jakiūnaitė, Orė Aginskaitė, Neila Dinevičiūtė, Miglė Grauslytė, Ariana Lickūnaitė, Gabija Malakauskaitė, Airinga Anavičiūtė, Augustė Augėnaitė.