B. Rodgersas savo futbolininkams liepė nesigailėti "Southampton"

Penktadienio vakarą "Leicester City" futbolininkai svečiuose 9:0 sutrypė "Southampton" komandą ir pakartojo prieš 24 metus užfiksuotą Anglijos "Premier" lygos rekordą.

1995-aisiais tokiu pačiu rezultatu, 9:0, "Manchester United" savo aikštėje sutriuškino "Ipswich Town" ekipą.

"Leicester City" užfiksavo kitą rekordą - tai yra didžiausia pergalė svečiuose Anglijos aukščiausiame futbolo divizione per 131 metus trunkančią varžybų istoriją.

Po tris įvarčius į "Southampton" vartus siuntė Ayoze Perezas bei Jamie Vardy.

Nors jau po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 4:0 ir turėjo kiekybinį pranašumą, "Lapių" treneris Brendanas Rodgeras teigė komandai nurodęs nemažinti apsukų.

"Labai didžiuojuosi savo komanda. Įmušti devynis įvarčius išvykoje yra nepaprastas pasiekimas. Per pertrauką kalbėjome, kad turime išlaikyti discipliną ir tą patį žaidimo tempą bei toliau bausti juos. Tiesiog norėjome atlikti savo darbą - įmušti kuo daugiau įvarčių ir išlaikyti savo vartus sausus", - pasakojo B. Rodgersas.

"Southampton" treneris Ralphas Hasenhuttlis atrodė sugniuždytas, o puolėjas Nathanas Redmondas rungtynes pavadino košmaru.

"Turbūt prasčiausias pasirodymas per visus tuos metus, kai esu šiame klube. Privalėsime išpirkti savo kaltę geru žaidimu ir tam pradėsime ruoštis jau nuo rytojaus", - tikino N. Redmondas.

Straipsnio įvertinimas: 8 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos