B. Rodgersas nori J. Maddisoną matyti Anglijos rinktinės sudėtyje © PA nuotr.

„Leicester City“ pirmadienį iškovojo pirmąją pergalę šio sezono Anglijos „Premier“ lygoje, kai namuose net 4:0 sutriuškino „Nottingham Forest“ komandą.

„Lapes“ į priekį šiame mače vedė du įvarčius pelnęs Jamesas Maddisonas, kuris pastaruoju metu demonstruoja itin gerą sportinę formą.

Nepaisant to, kad J. Maddisonas jau ne pirmą sezoną yra vienas ryškiausių atakuojančių saugų „Premier“ lygoje, kol kas jis yra sužaidęs tik vienerias rungtynes Anglijos nacionalinėje rinktinėje.

Apie tai po pirmosios sezono pergalės prakalbo ir „Leicester“ strategas Brendanas Rodgersas.

„Aš suprantu, kad dirbant Anglijos rinktinės trenerius sunku išsirinkti sudėtį iš tiek daug aukščiausios klasės futbolininkų. Vis tik apmaudu, kad Maddisonas nesulaukia savųjų šansų.

Pastaruosius 18 mėnesių jis yra vienas geriausių anglų. Manau, kad tik Harry Kane'as per šį laikotarpį iš anglų prisidėjo prie daugiau įvarčių nei Maddisonas.

Nekalbu apie tai, kad jis privalo žaisti visose rungtynėse, tačiau Jamesas turėtų bent jau būti rinktinės sudėtyje. Maža to, Maddisonas turi charakterį, kuris yra itin svarbus rinktinių futbole“, – bendraudamas su „Sky Sports“ dėstė B. Rodgersas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...