B. Rodgersas apie Konferencijų lygą: „Net nežinau, kas tai per turnyras“ © REUTERS nuotr.

„Leicester City“ futbolininkai antrąją sezono dalį žais Konferencijų lygoje, kadangi iš Europos lygos iškrito, savo grupėje užimdami trečiąją vietą. 

Konferencijų lygos nugalėtojas laimi bilietą į kito sezono Europos lygą, kas gali būti „lapėms“ aktualu, žinant jų forma lygoje. 

Tačiau „Leicester City“ treneris Brendanas Rodgersas teigė, kad netgi nežino, kas per turnyras yra ta naujoji Europos Konferencijų lyga. 

Šiaurės airis teigė: „Europos lygos grupėje norėjome finišuoti bent jau antri, todėl, su visa pagarba turnyrui, net nežinau kas per dalykas yra ta Konferencijų lyga. Esu tikras, kad artimiausiu metu išsiaiškinsiu tai.“

B. Rodgersas pakomentavo taip apie komandos žaidimą vakar, kuomet pralaimėjo „Napoli“ komandai išvykoje 2:3. Treneris teigė: „Manau, kad yra daug naivumo mūsų komandoje ir mes turime daug jaunų žaidėjų. 

„Šį sezoną daugiau tikimasi iš jų ir mes žaidėme daug rungtynių su skirtingomis taktikomis bei skirtingais žaidėjais. Šiandien gerai atrodėme puolime, tačiau žaidimas gynyboje net arti nebuvo toks, koks turėtų būti“, – teigė „Leicester City“ strategas. 

„Premier“ lygoje „Leicester City“ po 15-os turų yra 11-oje vietoje ir nuo 4-osios vietos kol kas „lapes“ skiria 8 taškai. 

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos