B. Marotta padėjo tašką galimo Acerbi rasizmo situacijoje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Prieš rinktinių pertrauką Italijos futbolą buvo sukratęs nedidelis rasizmo skandalas. „Inter“ ir „Napoli“ rungtynėse „Nerazzurri“ centro gynėjas Francesco Acerbi buvo apkaltintas rasizmu prieš svečių gynėją Juaną Jesusą.

Brazilas buvo įsitikinęs dėl F. Acerbi negražių žodžių. Visgi galiausiai buvo nuspręsta, kad Italijos gynėjas yra nekaltas. Su tuo Jesusas nelabai norėjo sutikti.

Tašką šioje byloje padėjo „Inter“ generalinis direktorius Beppe Marotta: „Situacijoje su Acerbi mes specialiai buvome tokie tylūs. Tai yra sudėtinga problema, kad ir iš kurios pusės pažiūrėsi. Mes paprašėme Acerbi apibūdinti taip, kaip viskas įvyko aikštėje. Jis mums pasakė tiesą, mes neturime abejonių bei jokių įrodymų dėl rasinės diskriminacijos prieš varžovą.

Todėl mes ir toliau palaikome jį, advokatai bei ekspertas taip pat išreiškė tokią pačią poziciją. „Inter“ visada palaikys bet kokią iniciatyvą prieš diskriminaciją. Mes esame prieš rasizmą ir šiuo atveju esame Juano Jesuso pusėje.

Sprendimą reikia gerbti, Acerbi yra profesionalus bei rimtas žmogus. Nemanau, kad jis galėtų juokauti tokiomis temomis. Aš nesu teisėjas, paprašėme žaidėjo situacijos apibūdinimo ir neturime abejonių dėl to, kad tai yra tiesa“, – sakė „Inter“ CEO.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB