B. Fernandeso vedama „Man Utd“ ekipa palaužė „Everton“ © JumpStory nuotr.

Šeštadienį tęsiasi Anglijos „Premier“ lygos aštuntojo turo kovos.

„Manchester United“ po nesėkmingo ruožo atsitiesė ir išvykoje rezultatu 3:1 palaužė „Everton“ ekipą.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai ir progų pasižymėti turėjo abiejų ekipų puolėjai.

Vis tik pirmieji kamuolį į vartų tinklą pasiuntė šeimininkai – 19-ąją minutę Davidą De Gea nuginklavo Bernardas.

„Everton“ pirmavo vos šešias minutes, kuomet po puikaus Luke'o Shaw perdavimo kamuolį galva į vartų tinklą nukreipė Bruno Fernandesas.

Tas pats portugalas 32-ąją minutę bandė atlikti perdavimą Marcusui Rashfordui, tačiau šis kamuolio nepasiekė, nepaisant to, jis vis tiek atsidūrė vartuose ir „raudonieji velniai“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:1.

Antrajame kėlinyje svečiai ir vėl kūrė pavojingesnes progas prie varžovų vartų, o puikia galimybe nepasinaudojo vienas prieš Jordaną Pickfordą iššokęs M. Rashfordas.

Pačioje mačo pabaigoje „raudonieji velniai“ pelnė ir trečiąjį įvartį – 95-ąją minutę po B. Fernandeso perdavimo pirmąjį savo įvartį su „Man Utd“ marškinėliais pelnė Edinsonas Cavani.

Po šios pergalės Mančesterio ekipa turnyrinėje lentelėje šoktelėjo iki 13-os vietos.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Btt
    Ghm

Tvarkingai suzaide ginyba siandien ir rezultatas kitas. + Lengviau zaist pries normalu priesininka, nei pries ***, kur 8 gyvejais zaidzia.

Kas ten zaidzia pries tuos bekiausius su 8 gynėjais?

• 0
  • Ole ole
    D.

Antras įvartis geras Man United. Rashford'as net nelietė, bet vartininką suklaidino ir įvartis Fernandesui 😀 Rungtynių metu tikrai galvojau, kad įvartis Rashfordo, kol nepasigilinau į pakartojimą 😀