A.Veselinovičius: šiemet čempionatas bus mažiau nuspėjamas (VIDEO)

Marijampolės „Sūduva“ atsitiesė po gerbėjus nuvylusio žaidimo pirmosiose „SMScredit.lt A lygos“ sezono rungtynėse. Pergale prieš Klaipėdos „Atlantą“ liko patenkintas ir suvalkiečių vyr. treneris Aleksandras Veselinovičius pabrėždamas, kad čempionatas šiemet sustiprėjo.

„Nenorėjau to sakyti po pirmųjų rungtynių, bet esu įsitikinęs, kad šiemet čempionatas bus mažiau nuspėjamas. Sumažėjo komandų ir tai pakels kokybės lygį, nes nebebus iškovojami lengvi taškai. Sužaidėme lygiosiomis su „Lietava“, bet tokių rezultatų pasitaikys ir mums, ir kitoms komandoms. Šiandien pergalė - atpildas žaidėjams už sunkų darbą pasiruošimo laikotarpiu. Teigiamą rezultatą pasiekėme žaisdami prieš labai kokybišką komandą. Gerbiu „Atlanto“ trenerių kolektyvą. Jo šio sezono sudėtis yra geresnė, labiau organizuota. Todėl mūsų pergalė yra vertingesnė“, - varžovams pagyrų negailėjo A.Veselinovičius.

„Šiandien buvo šachmatų dvikova. Žinojome, kad vienas momentas gali išspręsti rungtynių baigtį. Apie tai kalbėjome ir jo laukėme. Buvome kantrūs, futbolininkai parodė maksimalią koncentraciją ir mus lydėjo sėkmė. Dabar tai turime užmiršti ir galvoti apie kitas rungtynes“, - pridėjo „Sūduvos“ vyr. treneris.

Pergalingo įvarčio autorius Miljanas Jablanas pripažino, kad žaisti buvo sunku dėl slegiančios įtampos.

„Buvo labai sunkios rungtynės, nes pirmosiose praradome du taškus, žaidėme prastai. Šiandien viskas pasikeitė. Labai gerai nusiteikėme, rimtai treniravomės. Manau, šiandien pergalei padarėme viską pagal savo galimybes“, - sakė gynėjas.

Paklaustas apie įvartį, legionierius iš Serbijos prisipažinto, kad baudos smūgius kasdien lavina treniruočių metu. Tokius įvarčius jam yra tekę mušti tiek rungtyniaujant Serbijoje, tiek Baltarusijoje. Jis taip pat išskyrė gerą „Sūduvos“ gerbėjų palaikymą.

„Namuose žaisti visada geriau nei išvykoje. Sirgaliams ačiū už gerą palaikymą. Stengėmės jiems iškovoti pergalę, nes jie laukė pergalės po pirmųjų rungtynių. Mūsų žaidimas dabar tik gerės. Ačiū visiems vaikinams komandoje, nes jie save atidavė visu šimtu procentų. Šiandien laimėjome ir, tikiuosi, tai tęsime“, - kalbėjo M.Jablanas.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos