Austrus palaužusi Turkija – EURO 2024 ketvirtfinalyje © afp nuotr.

Turkijos rinktinė prasibrovė į Europos čempionato ketvirtfinalį.

Paskutiniame EURO 2024 aštuntfinalio etapo susitikime Vincenzo Montella auklėtiniai 2:1 palaužė Austriją.

Turkai fantastiškai pradėjo susitikimą – įvartį jau pirmąją mačo minutę po baudos aikštelėje kilusios sumaišties pelnė M. Demiralis (1:0).

Po smūgio atsigavę austrai mėgino išlyginti rezultatą, bet jų varžovai sėkmingai gynėsi.

60–ąją min. M. Demiralis sėkmingai išnaudojo dar vieną kampinį ir smūgiu galva pelnė antrąjį įvartį (2:0).

Kovojusiems austrams pavyko tik sušvelninti skirtumą – tai 66–ąją min. atliko M. Gregoritschas (2:1).

Triumfavę turkai ketvirtfinalio etape susitiks su Nyderlandais.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• Murzius

Austrų vartininkas išvis negirdėjęs, kas per daiktas yra išėjimas ant kamuolio po kampinio. Stovi ant linijos kaip prikaltas. Arnautovic visais atvejais lemiamais momentais priiminėdavo neteisingus sprendimus. Pasirodo, kad tamsieji arkliukai buvo turkai. Jų treneris pergudravo austrų trenerį, na ir plius truputį sėkmės.

• 15
  • TomasHalaMadrid

Tas paskutinę minutę ištrauktas kamuolys turko vartininko,tai bus čempionato TOP akimirka.

• 10
  • Na....

Vartininkas patraukė paskutinė minutę,nes tokiu lemiamu įmuštu paskutinem minutes buvo jau ne vienas

• 8
  • dasdas
    totalus Rangnicko fiasco

taktinis Rangnicko fiasco. turkai beveik visu rungtyniu metu atrode way geriau, nors "ant popieriaus" turetu buti silpnesni

Nu koks geriau? Austrai tikrai geriau atrode, kiek progu turejo. Turkai is kampiniu sumuso ir neturejo realiu progu. Nenuvertinu ju pasirodymo, nes gynyba tikrai tvirtai atstovejo, bet Austrija tikrai geriau pasirode.