Australija buvo arti pergalės prieš Čilę, bet į Konfederacijų taurės pusfinalį nepateko (VIDEO)

Sužaisti paskutinieji Konfederacijų taurės grupių etapo susitikimai, o viename iš jų kovėsi Čilės bei Australijos futbolininkai.

Pietų Amerikos čempionai savo sąskaitoje turėjo keturis taškus bei dėl geresnio įvarčių santykio lenkdami Vokietiją užėmė pirmąją vietą. Tuo tarpu australai buvo pasiekę tik vienerias lygiąsias, tačiau į pusfinalį galėjo iškopti nugalėję varžovus dviem įvarčiais.

Čiliečių strategas Juanas Antonio Pizzi prieš rungtynes sakė, kad jo auklėtiniai sieks tik pergalės, tačiau Australijos futbolininkai jo komandai dominuoti neleido.

Priešingai, nors Čilė ilgiau kontroliavo kamuolį, australai bandė pasinaudoti kiekviena proga išeiti į puolimą.

Mačo pradžioje daug šansų pasižymėti rinktinės neturėjo, bet atmuštas Arturo Vidalio smūgis galėjo pasibaigti įvarčiu, jeigu ataką būtų sėkmingai užbaigęs Eduardo Vargasas.

Kita vertus, rungtynės daug intensyvesnės tapo prieš pertrauką. 36-ąją minutę netoli tikslo buvo australas Massimo Luongo, o jau 42-ąją minutę Claudio Bravo nuginkluoti netikėtai pavyko Jamesui Troisi.

Po kelių akimirkų veiksmas vyko jau kitoje aikštės pusėje, kai Vidaliui nedaug trūko, kad įmuštų įvartį galva. Dar geresnę progą turėjo Trentas Sainsbury, kurio smūgis iš kelių metrų skriejo virš vartų.

Rezultatas galėjo tapti netgi 2-0 Australijos rinktinės naudai, bet vieno įvarčio persvara jai buvo puikus pasiekimas.

Prieš antrąją rungtynių dalį Čilės treneris atliko du keitimus ir jo ekipa ją pradėjo išties aktyviau. Pirmąją realią progą išlyginti rezultatą turėjo kamuolį varžovų baudos aikštelėje perėmęs Alexis Sanchezas, bet jam pasižymėti nepavyko.

Tuo tarpu australai geriausių savo šansų neišnaudojo kėlinio viduryje. Pirmiausia vienas prieš vartininką atsidūręs Robbie Kruse nesugebėjo puikioje padėtyje pataikyti į kamuolį galva, o jau po kelių akimirkų virš vartų skriejo pavojingas Jameso Troisi smūgis

Šia sėkme pasinaudojusi Čilės rinktinė kitoje aikštės pusėje surengė puikią kombinaciją bei sukūrė puikų šansą Martinui Rodriguezui.

Pietų Amerikos čempionai 70-ąją minutę jau galėjo pirmauti po to, kai Alexis Sanchezas apsivarė varžovą aikštės krašte, bet į praktiškai tuščius vartus neįmušė Eduardo Vargasas. 72-ąją minutę neišnaudota auksine proga jam atsakė Jamie Maclarenas.

Tai buvo bene paskutiniai pavojingi šių rungtynių epizodai ir jos galiausiai baigėsi lygiosiomis 1-1. Ši baigtis reiškia, jog vokiečiams laimėjus Čilė nukrito į antrąją B grupės vietą, tačiau vis tiek žais turnyro pusfinalyje.

Čilė 1 - 1 Australija
[0-1] 42' James Troisi
[1-1] 68' Martin Rodriguez

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5rwhvx" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5rwhvx_all-goals-highlights-chile-1-1-australia-25-06-2017-%25E1%25B4%25B4%25E1%25B4%25B0_sport" target="_blank">All Goals &amp; highlights - Chile 1-1 Australia...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/wc2018" target="_blank">wc2018</a></i>

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Congrats Germany &amp; Chile! <br>Both into <a href="https://twitter.com/hashtag/ConfedCup?src=hash">#ConfedCup</a> semi-finals, while Germany finish top of Group B <a href="https://twitter.com/hashtag/GERCMR?src=hash">#GERCMR</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/CHIAUS?src=hash">#CHIAUS</a> <a href="https://t.co/pvbSVyJWhc">pic.twitter.com/pvbSVyJWhc</a></p>&mdash; #ConfedCup (@FIFAcom) <a href="https://twitter.com/FIFAcom/status/879020160593612800">June 25, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">The <a href="https://twitter.com/hashtag/CHIAUS?src=hash">#CHIAUS</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/BUDMOTM?src=hash">#BUDMOTM</a>, as voted for by the fans, is <a href="https://twitter.com/JamesTroisi10">@JamesTroisi10</a> of the <a href="https://twitter.com/Socceroos">@Socceroos</a>! <a href="https://twitter.com/hashtag/ConfedCup?src=hash">#ConfedCup</a> <a href="https://t.co/fHNhrgDx8l">pic.twitter.com/fHNhrgDx8l</a></p>&mdash; #ConfedCup (@FIFAcom) <a href="https://twitter.com/FIFAcom/status/879020801697214464">June 25, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>