Auksine proga nepasinaudojęs "Crystal Palace" nusileido "Everton" ekipai

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos priešpaskutinės 9-ojo turo rungtynės.

Liverpulio "Everton" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Londono "Crystal Palace" futbolininkus. Po atkaklios ir gana dramatiškos kovos triumfavo "irisai" - 2:0.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nekrito, tačiau kovos aikštėje netrūko. 59-ąją minutę "Crystal Palace" turėjo idealią progą įsiveržti į priekį ir galbūt pasiekti pergalę, tačiau Luka Milivojevičius nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Sausus vartus išsaugojęs "Everton" rungtynių pabaigoje už šią klaidą varžovams nedovanojo - 87-ąją minutę Dominicas Calvertas-Lewinas išvedė šeimininkus į priekį, o jau po dviejų minučių pergalę užtvirtino Cenkas Tosunas.

"Everton" komandai tai buvo trečioji pergalė paeiliui. Jie su 15 taškų rikiuojasi aštuntoje vietoje, "Man Utd" klubą nustūmę į patį turnyrinės lentelės viduriuką.

"Crystal Palace" turėjo susitaikyti su trečia nesėkme iš eilės. Jie po deynių turų užima 15-ąją poziciją.

"Everton" 2 - 0 "Crystal Palace"
87' [1 - 0] D. Calvert-Lewin
89' [2 - 0] C. Tosun
59' L. Milivojevič ("Crystal Palace") nerealizavo 11 m. baudinio

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/9vrwm/kzhkwe" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>