„Augsburg“ įveikę „Borussia“ futbolininkai iškopė į Bundeslygos viršūnę © IMAGO/osnapix nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame Bundeslygos mače Dortmundo „Borussia“ išvykoje rezultatu 3:0 įveikė „Augsburg“ vienuolikę.

Vienas iš kertinių momentų įvyko 38 minutę, kuomet raudona kortelė buvo parodyta šeimininkų gynėjui Felixui Uduokhai.

Kiekybine žaidėjų persvara pasinaudoję „Borussia“ futbolininkai sugebėjo pelnyti tris įvarčius, atnešusius pergalę. 59 ir 84 minutėmis pasižymėjo ir dublį į savo sąskaitą įsirašė Sebastienas Halleras, 90+4 minutę galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo kamuolį į vartus pasiuntęs Julianas Brandtas.

Po šių rungtynių Dortmundo ekipos futbolininkai aplenkė „Bayern“ ir iškopė į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Po 33 turų šias komandas skiria du taškai.