Atsigavęs "Atlanto" snaiperis nubaudė kauniečius (VIDEO)

Klaipėdos „Atlantas“ atsirevanšavo Kauno „Spyriui“ už prieš savaitę „SMScredit.lt A lygoje“ patirtą pralaimėjimą. Tris rungtynes tylėjęs rezultatyviausias lygos futbolininkas Andrejus Paniukovas į savo sąskaitą įsirašė dublį ir labiausiai prisidėjo prie uostamiesčio klubo pergalės – 2:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Atlantas“ pakilo į trečiąją vietą, aplenkdamas tiek pat taškų turinčią Marijampolės „Sūduvą“.

Prieš savaitę besiruošusios LFF taurės finalui uostamiesčio komandos treneriai į aikštę išleido mažiau žaidusius futbolininkus. Šiandien prieš „Spyrį“ buvo mesta pagrindinė sudėtis ir, sužaidus vos 3 minutes, „Atlantas“ sukūrė pirmą puikią progą. Po perdavimo iš krašto suklydo blogą poziciją užsiėmęs Darius Šinkūnas. Kaunietis už nugaros paliko Maksimą Maksimovą, kurio smūgį nuo vartų linijos galva atmušė Klimas Gusočenko. Pakartotinis Dovydo Norvilo šūvis buvo netaiklus.

Netrukus Markas Beneta puikiu perdavimu iš krašto prieš vartus išvedė Andrejų Paniukovą. Rezultatyviausio lygos futbolininko pro vartininką smūgiuotas kamuolys atsitrenkę į virpstą ir grįžo atgal į aikštę, kuri jį iškart sugriebė Deividas Mikelionis.

Kėlinio viduryje  aikštės šeimininkai surengė puikią greitą ataką. Kraštu prasiveržęs Andrius Bartkus atmetė kamuolį į baudos aikštelę link 11 m. žymos. Čia jo laukęs M.Maksimovas stipriu smūgiu įsigudrino nepataikyti į vartus.

Nors iniciatyva priklausė klaipėdiečiams, „Spyris“ pirmajame kėlinyje nebuvo užsidaręs prie savo vartų. Vis tik, Etmonui Gertmonui darbo nebuvo. Kauniečiai kėlė keletą kampinių, pabandė išnaudoti porą standartinių situacijų, bet jų metų smūgiuoti į vartus progų svečiams nesuteikė patikimai žaidusi uostamiesčio komandos gynyba.

Po pertraukos „Atlantas“ ėmė dominuoti aikštėje. 51-ą minutę A.Bartkus tiksliu perdavimu prieš vartus išvedė A.Paniukovą. Jį pasivijęs K.Gusočenka pabandė išmušti kamuolį, bet pataikė ir „Atlanto“ legionieriui. Kiek sudelsęs arbitras skyrė baudinį, kuri realizavo jį ir uždirbęs rusas. D.Mikelionis galėjo smūgį atremti, tačiau jo liestas kamuolys įriedėjo į vartus.

Netrukus Mariui Miškiniui medikai turėjo suteikti pagalbą. Be vieno gynėjo trumpam linkę kauniečiai pramiegojo dar vieną A.Paniukovo spurtą. Sulaukęs tolimo M.Maksimovo perdavimo snaiperis aplenkė K.Gusočenką ir nesunkiai pelnė antrąjį tiek savo, tiek komandos įvartį.

Kėlinio viduryje kamuolys trečią kartą atsidūrė svečių vartuose. Po kampinio Aleksejus Jepifanovas galva numetė kamuolį į vartininko aikštelę, kur Edgaras Žarskis nukreipė jį į tinklą, tačiau arbitras užfiksavo gynėjo pražangą prieš D.Mikelionį. Klaipėdiečių protestas šio sprendimo nepakeitė.

Aikštėje po keitimo pasirodęs Robertas Vėževičius pirmuoju savo lietimu galėjo įmušti trečiąjį klaipėdiečių įvartį 73-ą minutę, bet, D.Mikelioniui prieš save atmušus labai stiprų, tolimą Rolando Baravyko šūvį, pakartotinis saugo bandymas buvo labai nevykęs.

Antroje dvikovos pusėje „Spyrio“ atakos smaigalyje žaidę futbolininkai kamuolio sulaukdavo labai retai. Visas derlius, kurį svečiams pavyko surinkti per 45-ias minutes, buvo vos du kampiniai.