„Atletico“ pratęsė pergalingą žygį Ispanijos pirmenybėse, „Barca“ palaužė Bilbao ekipą © AFP nuotr.

Diego Simeone treniruojama Madrido „Atletico“ pratęsė pergalių seriją Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.

„Rojiblancos“ 31-ajame ture minimaliu skirtumu 1:0 įveikė Valensijos „Levante“ ir dar labiau įtvirtino savo poziciją trečioje vietoje.

Vienintelis ir pergalingas rungtynių įvartis krito 15-ąją minutę. „Levante“ įsimušė į savo vartus, tačiau prie šio įvarčio labiausiai prisidėjo Marcosas Llorente su Diego Costa.

„Atletico“ nuo artimiausių persekiotojų turi 2 taškų pranašumą, nuo lyderių – 10 taškų deficitą.

Kita akistata baigėsi lygiosiomis 1:1 tarp „Real Valladolid“ ir Madrido „Getafe“ ekipų. Iki koronaviruso pertraukos sėkmingai žaidusi Ispanijos sostinės komanda jau ketvirtą kartą iš eilės liko be pergalės.

„Getafe“ nuo ketvirtos pozicijos jau skiria 4 taškai.

Paskutinėje vakaro dvikovoje itin svarbią pergalę kovoje dėl titulo nuskynė „Barcelona“. Katalonai tik po sunkios kovos 1:0 palaužė Bilbao „Athletic“.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 71-ąją minutę po Lionelio Messi perdavimo įmušė Ivanas Rakitičius.

„Barca“ bent laikinam susigrąžino lyderio poziciją.