"Atletico" prezidentas apie A. Griezmanną: "Esame nusivylę jo elgesiu"

Madrido "Atletico" prezidentas Enrique Cerezo teigia, kad klubas nesisvaido nepagrįstais kaltinimais ir turi konkrečių įrodymų, kad "Barcelona" su Antoine'u Griezmannu susitarė sezono eigoje.

Penktadienį, kai "Barcelona" oficialiai patvirtino apie prancūzo įsigijimą, atrodė, kad tuo ir baigsis visą vasarą trunkanti drama. Visgi tai nebuvo galutinis taškas – "Atletico" iškart išleido pranešimą, kuriame teigia, kad "Barca" jiems turi išmokėti 200 mln. eurų.

Žinoma, kad "Barcelona" už A. Griezmanną sumokėjo 120 mln. eurų – tokia išpirkos suma nuo liepos 1 d. įsigaliojo jo kontrakte su "Atletico". Prieš tai žaidėjo kontrakte buvo numatyta 200 mln. eurų suma, kurios dabar "Atletico" ir reikalauja. Jų pagrindinis argumentas yra tai, kad "Barcelona" su pačiu futbolininku oficialiai susitarė dar kovo pradžioje, kai dar galiojo minėta išpirkos suma.

"Jeigu mes pateikėme tokį pranešimą, vadinasi, kad turime tam įrodymų", – RAC1 radijui pareiškė E. Cerezo. – Turime viską gerai išstudijuoti, o jau tada paprašysime sumos, kuri ir turi būti išmokėta mums".

Paklaustas apie pačio A. Griezmanno elgesį, kad šis su "Barcelona" kontaktavo nuo sezono vidurio, "Atletico" prezidentas pridūrė: "Mes esame nusivylę juo. Jis norėjo išvykti, tačiau mums jis to nepasakė iki pat paskutinės minutės."

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...