"Atletico" nugalėjo "Real Sociedad", "Celta" neatsilieka nuo lyderių (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 8-ojo turo rungtynės.

San Sebastiane "Real Sociedad" susigrūmė su Madrido "Atletico" vienuolike. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 0-2 įrodė pranašumą prieš baskus.

9-ąją minutę "Rojiblancos" į priekį išvedė nesustabdomai šį sezoną rungtyniaujantis Antoine'as Griezmannas, o galutinį tašką pačioje rungtynių pabaigoje padėjo Yannickas Ferreira. Verta paminėti, kad 89-ąją minutę ir per pridėtą laiką "Real Sociedad" neteko dviejų žaidėjų - iš aikštės buvo pašalinti Diego Reyesas bei Jonathas.

Kitose rungtynėse Vigo "Celta" išvykoje sugebėjo parklupdyti lyderio pozicijoje buvusį "Villarreal" klubą. Vigo miesto ekipa mačo pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 1-2.

41-ąją minutę svečiai įsiveržė į priekį, tačiau 67-ąją minutę Denisas Suarezas išlygino rezultatą. Vis dėlto "Celta" lyderiui Duranui Nolito pavyko 90-ąją minutę išplėšti pergalę.

"Celta" po pergalės susilygino taškais su Madrido "Real" ir "Barcelona" ekipomis.

Kitose rungtynėse Madrido "Getafe" nepasigailėjo "Las Palmas" vienuolikės, o Bilbao "Athletic" išvykoje pirmaudami rezultatu 2-0 sužaidė lygiosiomis su "Deportivo".

"Real Sociedad" 0 - 2 "Atletico"

9' [0 - 1] A.Griezmann

90' [0 - 2] Y.Ferreira

89' D.Reyes ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

90' Jonathas ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Vilarreal" 1 - 2 "Celta"

41' [0 - 1] F.Orellana

67' [1 - 1] D.Suarez

90' [1 - 2] D.Nolito

47' E.Bailly ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Getafe" 4 - 0 "Las Palmas"

3' [1 - 0] V.Rodriguez

11' [2 - 0] P.Sarabia

86' [3 - 0] S.Scepovič

90' [4 - 0] S.Scepovič

80' E.Culio ("Las Palmas") pašalintas iš aikštės

"Deportivo" 2 - 2 "Athletic"

30' [0 - 1] I.Williams

63' [0 - 2] A.Aduriz

80' [1 - 2] L.Perez

89' [2 - 2] A.Arribas