"Atletico" namuose sutriuškino "Valencia", Jese prabilo įvarčiais (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 26-ojo turo rungtynės.

Pastarosiose dvejose rungtynėse pergalės neiškovojęs Madrido "Atletico" klubas namuose susigrūmė su "Valencia". Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 3-0 sutvarkė reikalus su "šikšnosparniais".

10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Antoine'as Griezmannas, o antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino Kevinas Gameiro. Galutinis taškas buvo padėtas 83-ąją susitikimo minutę - antrąjį įvartį pasiekė A. Griezmannas.

"Atletico" su 49 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, o atsilikimas nuo lyderių lieka 11 taškų. "Valencia" po pralaimėjimo tenkinasi 13-ąja pozicija.

Kitoje dvikovoje La Korunjos "Deportivo" minimaliu skirtumu pranoko "Sporting Gijon", o dar kitose rungtynėse "Las Palmas" po permainingos kovos rezultatu 5-2 nugalėjo Pamplonos "Osasuna".

Nugalėtojų gretose išsiskyrė buvęs Madrido "Real" puolėjas Jese, pasižymėjęs dubliu. Tai buvo pirmieji ispano įvarčiai, kai šis sausio pabaigoje atvyko nuomos pagrindais iš PSG.

Dar po įvartį pridėjo Marko Livaja, Roque Mesa ir į savus vartus pasižymėjęs Unai Garcia.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Bilbao "Athletic" po atkaklios kovos nugalėjo "Malaga". Pergalę nulėmė 72-ąją minutę realizuotas Raulio Garcios 11 metrų baudinys.

"Atletico" 3 - 0 "Valencia"
10' [1 - 0] A. Griezmann
48' [2 - 0] K. Gameiro
83' [3 - 0] A. Griezmann

"Sporting Gijon" 0 - 1 "Deportivo"
45' [0 - 1] P. Mosquera
32' E. Colak ("Deportivo") nerealizavo 11 m. baudinio

"Las Palmas" 5 - 2 "Osasuna"
7' [1 - 0] Jese
31' [1 - 1] K. Kodro
37' [1 - 2] K. Kodro
55' [2 - 2] M. Livaja
70' [3 - 2] U. Garcia (į savus vartus)
76' [4 - 2] R. Mesa
87' [5 - 2] Jese

"Athletic" 1 - 0 "Malaga"
72' [1 - 0] R. Garcia (11 m. baudinys)