"Atletico" minimaliu skirtumu palaužė "Deportivo", "Villarreal" ir "Valencia" taip pat pranoko varžovus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 6-ojo turo rungtynės.

Praėjusiame ture su "Barcelona" kovojęs Madrido "Atletico" klubas namuose susigrūmė su La Korunjos "Deportivo". Diego Simeone auklėtiniai lengvo pasivaikščiojimo nesulaukė - varžovus nugalėtojo tik minimaliu skirtumu.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau "Atletico" jo pabaigoje įgijo kiekybinę pranašumą, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas varžovų saugas.

Lemiamas įvartis krito 70-ąją minutę, kai po puikaus Kevino Gameiro perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Antoine'as Griezmannas. "Atletico" beveik visą susitikimo dominavo ir turėjo daug progų pasižymėti, tačiau tik vienintelis A. Griezmannas buvo taiklus savo komandoje.

Kitose rungtynėse "Villarreal" ekipa dar pirmajame kėlinyje sutvarkė reikalus su Pamplonos "Oasasuna". Alexandre'o Pato, Bruno ir Nicola Sansone įvarčiai atvedė "submarinus" į pergalę rezultatu 3-1.

"Atletico", "Villarreal" ir Bilbao "Athletic" - trys klubai, kurie turi po 12 taškų. Jie nuo lyderių Madrido "Real" atsilieka 2 taškais.

Dar kita dvikova baigėsi dramatiška "Valencia" ekipos pergale prieš "Leganes", o Vigo "Celta" rungtynių pabaigoje palaužė Barselonos "Espanyol".

"Atletico" 1 - 0 "Deportivo"
70' [1 - 0] A. Griezmann
45' F. Fajr ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 3 - 1 "Osasuna"
5' [1 - 0] A. Pato
24' [2 - 0] Bruno (11 m. baudinys)
39' [3 - 0] N. Sansone
45+1' [3 - 1] R. Torres (11 m. baudinys)

"Leganes" 1 - 2 "Valencia"
21' [1 - 0] A. Szymanowski
34' [1 - 1] Nani
52' [1 - 2] M. Suarez
62' A. Szymanowski ("Leganes") nerealizavo 11 m. baudinio

"Espanyol" 0 - 2 "Celta"
90+1' [0 - 1] G. Rossi
90+3' [0 - 2] P. Sisto