"Atletico" lieka lyderio pozicijoje, "Villarreal" iškovojo penktąją pergalę iš eilės (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sekmadienį baigėsi 19-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės penkerios rungtynės.

Vigo "Celta" namuose susigrūmė su Madrido "Atletico" vienuolike. Antrajame kėlinyje įvarčius mušti pradėjęs "Rojiblancos" klubas šventė užtikrintą pergalę ir sugrįžo į lyderio poziciją.

Pirmasis antrojo kėlinio pradžioje "Atletico" į priekį išvedė Antoine'as Griezmannas, pasižymėjo po Luciano Vietto perdavimo. Galutinį tašką 80-ąją minutę padėjo po keitimo į aikštę žengęs Yannickas Carrasco.

Diego Simeone vadovaujama komanda po pergalės sugrįžo į pirmąją vietą, tiesa, "Barcelona" lieka sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse "Villarreal" vedama ekipos lyderio Cedrico Bakambu iškovojo pergalę rezultatu 2-0 prieš "Sporting Gijon". "Submarinams" tai buvo penktoji pergalė iš eilės, o nuo trečioje vietoje esančio Madrido "Real" juos skiria vos vienas taškas.

Dar kiti susitikimai baigėsi San Sebastiano "Real Sociedad" ir "Eibar" pergalėmis, o "Las Palmas" - "Malaga" dvikovoje užfiksuotos lygiosios.

"Celta" 0 - 2 "Atletico Madrid"
49' [0 - 1] A. Griezmann
80' [0 - 2] Y. Carrasco

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8214519" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Villarreal" 2 - 0 "Sporting Gijon"
26' [1 - 0] C. Bakambu
51' [2 - 0] C. Bakambu

"Real Sociedad" 2 - 0 "Valencia"
79' [1 - 0] Jonathas
82' [2 - 0] Jonathas

"Eibar" 2 - 1 "Espanyol"
15' [1 - 0] T. Inui
22' [1 - 1] J. Jordan
74' [2 - 1] B. Baston (11 m. baudinys)

"Las Palmas" 1 - 1 "Malaga"
51' [1 - 0] D. Tanausu
72' [2 - 0] R. Santa Cruz