"Atletico" ir "Deportivo" lygiosios pažymėtos šiurpia F. Torreso trauma, "Sevilla" neatsilieka nuo lyderių (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse ketvirtadienį sužaistos paskutinės dvejos 25-ojo turo rungtynės.

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku į kovą dėl pergalės stojo La Korunjos "Deportivo" ir Madrido "Atletico" ekipos. Diego Simeone auklėtiniai nesugebėjo pranokti varžovų ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 1-1.

13-ąją minutę La Korunjos ekipa įsiveržė į priekį - pasižymėjo puolėjas Florinas Andone. Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Rojiblancos" futbolininkams pasiekti išlyginamojo įvarčio taip ir nepavyko.

Vis dėlto antrajame kėlinyje reikalai klostėsi geriau - 68-ąją minutę Antoine'as Griezmannas išlygino rezultatą, o "Atletico" stojo į šturmą dėl trijų taškų.

Po įnirtingos kovos "Atletico" pasiekti pergalingo įvarčio taip ir nepavyko, o rungtynių pabaigoje lygiąsias dar labiau apkartino Fernando Torreso trauma, kai po susidūrimo su varžovu puolėjas be sąmonės galva krito ant žemės ir jį iš aikštės prieigų išgabeno specialios tarnybos.

"Atletico" su 46 taškais užima ketvirtąją poziciją, o nuo lyderių turi net 11 taškų atsilikimą.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Sevilla" namuose nugalėjo Bilbao "Athletic" ir neleidžia pabėgti turnyrinės lentelės lyderiams. Pergalingo įvarčio autorius - Iborra, pataisęs Stevano Jovetičiaus nerealizuotą 11 metrų baudinį.

"Deportivo" 1 - 1 "Atletico"
13' [1 - 0] F. Andone
68' [1 - 1] A. Griezmann

"Sevilla" 1 - 0 "Athletic Bilbao"
14' [1 - 0] Iborra