"Atletico" grįžo į pergalių kelią, Bilbao ekipa prarado lyderio poziciją

Trečiadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar trejos 6-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią grįžo Diego Simeonės treniruojama Madrido "Atletico" komanda. "Rojiblancos" puolimo duetas nukalė pergalę prieš namuose žaidusią "Mallorcą".

"Atletico" rungtynes pradėjo aukštu spaudimu. "Mallorca" kamuolį iš savo vartų buvo priversta traukti 26-ąją minutę, kai po standartinės situacijos pasižymėjo Diego Costa. Jam tai buvo pirmasis įvartis "La Liga" pirmenybėse nuo kovo mėnesio.

Antrajame kėlinyje šeimininkai bandė atsitiesti ir sykį "Atletico" komandą nuo įvarčio gelbėjo tik vartų konstrukcija. Įvarčio taip ir nepraleidę svečiai 64-ąją minutę sudavė antrąjį smūgį, po kurio Maljorkos ekipa taip ir neatsigavo – Joao Felixas pasiekė savo antrą įvartį pirmenybėse.

Nuo 78-os minutės "Atletico" turėjo žaisti dešimtyje, kai į konfliktą įsivėlęs Alvaro Morata užsidirbo dvi greitas geltonas korteles. Jo pasirodymas aikštėje truko mažiau nei dešimt minučių.

Kitose rungtynėse lyderio pozicijos neišsaugojo Bilbao "Athletic" komanda, kuri išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Leganes".

59-ąją minutę baskus į priekį išvedė Raulis Garcia, tačiau vos po kelių minučių Oscaras puikiu baudos smūgiu atstatė lygybę.

Po lygiųjų "Athletic" lyderio poziciją užleido Madrido "Atletico" komandai, kurios padėtis turyrinės lentelės viršūnėje priklausys nuo Madrido "Real" pasirodymo.

Dar kitoje dvikovoje "Valencia" ir Madrido "Getafe" išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis. "Valencia" po Maxi Gomezo dublio ir Lee Kangino tikslaus smūgio po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 3:1, tačiau "Getafe" antroje mačo pusėje surengė puikią keturių minučių atkarpą ir išlygino rezultatą.

"Valencia" be pergalės lieka jau trečias rungtynes iš eilės. Tuo tarpu "Getafe" ekipai tai buvo ketvirtosios lygiosios šiame sezone.

"Mallorca" 0 - 2 "Atletico"
26' [0 - 1] D. Costa
65' [0 - 2] J. Felix
78' A. Morata ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Leganes" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
59' [0 - 1] R. Garcia (11 m. baudinys)
62' [1 - 1] Oscar

"Valencia" 3 - 3 "Getafe"
1' [0 - 1] J. Mata
30' [1 - 1] M. Gomez
34' [2 - 1] M. Gomez
39' [3 - 1] Lee Kangin
66' [3 - 2] Jason
69' [3 - 3] Angel