"Atletico" draugiškose rungtynėse "subombardavo" Madrido "Real" vartus

Pirmasis Madrido derbis už Europos ribų įeis į istoriją. Draugiškose rungtynėse "Atletico" komanda "subombardavo" Madrido "Real" ekipos vartus.

Pirmajame kėlinyje net penkis įvarčius praleidusi "Real" ekipa pasiruošimą sezonui JAV užbaigė pralaimėjimo 3-7.

"Atletico" ekipa pirmajame kėlinyje daužė į šipulius varžovų gynybą. Diego Costa į pertrauką nuėjo įmušės tris įvarčius, o dar po vieną pridėjo Joao Felixas bei Angelis Correa.

Antrajame kėlinyje tas pats D. Costa rezultatą persvėrė iki 6:0, tačiau netrukus pirmąjį įvartį pasiekė ir "Real".

65-ąją minutę D. Costa savo sensacingą pasirodymą užbaigė raudona kortele – jis su Dani Carvajaliu buvo išvaryti iš aikštės.

Net ir žaisdamos dešimtyje komandos nebuvo pasirengusios ramiai užbaigti rungtynių. 70-ąją minutę septintąjį įvartį "Atletico" gretose įmušė Vitolo.

Rungtynių pabaigoje Madrido ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą, kai po įvartį įmušė Karimas Benzema ir Javieras Hernandezas. Visgi tai nė kiek nenudžiugino "baltųjų" sirgalių – patirtas pralaimėjimas keturių įvarčių deficitu.