"Atletico" atmetė "Man Utd" ir "Chelsea" pasiūlymus (Atnaujinta) © Eurofootball.lt
Madrido "%c00017" direktorius sportui Tonis Munozas patvirtino, jog klubas atmetė Anglijos futbolo grandų - "%c00040" ir "%c00042" - pasiūlymus pirkti ekipos žvaigždę Fernandą Torresą (%p01133).

Šis, Ispanijos rinktinę Europos čempionate atstovauti pretenduojantis, puolėjas yra vienas labiausiai geidžiamų Europos žaidėjų.

Jau kuris laikas netyla kalbos, jog ypač aktyviai šiuo 19-mečiu žaidėju domisi "Chelsea" ir "Man Utd", o neseniai Ispanijos spaudoje pasirodė pranešimai, kad už jaunąją žvaigždę "Man Utd" pasiūlė net 35 mln. eurų (beveik 121 milijono litų) sumą ir savo puolėją urugvajietį Diegą Forlaną (%p01864).

Torresas, šiame sezone įmušęs jau 15 įvarčių, yra labai mėgiamas tarp klubo sirgalių, o "Atletico" atstovas pareiškė, jog su šiuo žaidėju klubas sieja daug vilčių ir tikrai neketina jo parduoti.

Munozas taip pat pridūrė, jog klubo finansinė padėtis yra kontroliuojama, ir kad klubas nori augti. O tai padaryti jis gali tik žaisdamas Europos turnyruose bei pirkdamas žaidėjus, kurie padėtų kasmet kovoti dėl pirmų keturių vietų Ispanijos čempionate.

Papildyta
Anglijoje pasirodė pranešimai, jog "Chelsea" savininkas "Sibneft" savininkas Romanas Abramovičius labai nori matyti šį žaidėją savo ekipoje. Kad taip atsitiktų jis pasiryžęs "Atletico" sumokėti 115 mln. litų ir leisti ispanams pasirinkti du "Chelsea" žaidėjus. Tarp galimų kandidatų minimi Jimmis Floidas Hasselbainkas (%p01976) ir Claude`as Makelele (%p01987).

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...