"Atlantas" sutriuškino Armėnijos atstovus

Puikiai antrąją stovyklą Kipre baigė praėjusiame A lygos sezone trečią vietą užėmę Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai.

Atlantiečiai, kurie rungtyniavo pajėgiausia sudėtimi, rezultatu 4:1 (3:0) sutriuškino Jerevano „Pyunik“ ekipą.

Jau pirmame kėlinyje klaipėdiečiai varžovams atseikėjo tris įvarčius. Pirmame epizode Armėnijos klubo futbolininkas pasiuntė kamuolį į savo vartus, antrame – standartinės padėties metu galva tiksliai smūgiavo Andrius Bartkus, o trečioje atakoje po pakelto kampinio taip pat galva tiksliai mušė Kazimieras Gnedojus.

Ketvirtą sykį „Atlanto“ komandoje pasižymėjo Evaldas Razulis, o varžovai antro kėlinio viduryje po pakelto kampinio sušvelnino rezultatą.

Dvikovos pabaigoje dėkingos progos neišnaudojo Marius Papšys, nepataikęs iš arti į tuščius vartus.

„Atlanto“ pranašumas šiame mače abejonių niekam nekėlė. Jau rytoj, vasario 21-ąją dieną, Klaipėdos klubas sugrįš į Lietuvą.

„Atlanto“ starto sudėtis: P. Valinčius, M. Beneta, A. Jokšas, A. Jepifanovas, K. Gnedojus, A. Bartkus, M. Papšys, D. Norvilas, O. Verbickas, D. Kazlauskas, E. Razulis.