"Atlantas" pasitraukė iš Intertoto taurės turnyro © Eurofootball.lt
Šiandien Klaipėdoje vyko atsakomosios UEFA Intertoto taurės rungtynės, kuriose susikovė vietos "Atlantas" ir Maskvos "Spartakas". Pergalę minimaliu rezultatu iškovojo aikštės šeimininkai, tačiau to neužteko, nes pirmosiose rungtynėse Maskvoje klaipėdiečiai buvo pralaimėję dviejų įvarčių skirtumu. Antrajame etape "Spartakas" susitiks su Kroatijos komanda "Kamen-Ingrad".

"%c00124" - "%c00114" 1 - 0
(Bendras rezultatas 1 - 2)
79' %p02712

Dar prieš rungtynes Klaipėdos "Žalgirio" stadiono prieigose vyko keletas incidentų. Lietuvių chuliganai atakavo "Spartako" gerbėjų autobusą, po to kilo muštynės, teko įsikišti policijai bei panaudoti ašarines dujas. Bet nepaisant trukdymų mačas prasidėjo laiku.

Pradžioje šeimininkai turėjo iniciatyvą, ir 11 minutę Karaliaus smūgis galva skriejo pro šalį. Po to žaidimas išsilygino, tik reidais link "Atlanto" vartų problemas kėlė rusų puolėjas Pogrebniakas, tačiau jo bandymai iš toliau buvo netikslūs. Iš klaipėdiečių aktyvesnis buvo Karalius, bet nuo jo smūgių sėkmingai gynėsi vartininkas Kowalevskis. Kėlinio pabaigoje įvyko dar vienas incidentas - į aikštę išbėgo vienas rusų sirgalius, taigi teisėjui teko kurį laiką sustabdyti rungtynes dėl kilusių neramumų.

Po pertraukos aistras pradėjo kaitinti ir rungtynių arbitras bei jo asistentai iš Serbijos ir Juodkalnijos, nes jie priemė pora ginčytinų sprendimų, sukėlusių nepasitenkinimą stadione. Komandoms kurį laiką nepavyksta sukurti pavojingesnių progų. 70 minutę apsigynę prie savo vartų svečiai surengia kontrataką, "Atlanto" gynėjai nespėja sugrįžti, bet Pogrebniakas smūgiuoja nesėkmingai. Laikas bėga ir klaipėdiečiai pradeda spausti varžovus bandydami įmušti pirmąjį įvartį. Likus maždaug 15-ai minučių Šernius netrukdomas muša galva, bet puikiai sužaidžia vartininkas. 79 minutę klysta "Spartako" legionierius iš Rumunijos Tamašas, Ivaškevičius perduoda kamuolį Navikui, kuris smūgiu iš 20 metrų išveda savo komandą į priekį. Netrukus Puotkalio šūvį į toli atremia Kowalevskis. Šeimininkai siekia išlyginti bendrą rezultatą, o svečiai atsitraukia į gynybą. Vis dėlto rungtynės taip ir baigiasi - nepaisant revanšo "Atlantas" baigia savo pasirodymą Intertoto taurėje.