"Atlantas" nusileido gerai pažįstamam "Wigry"

Klaipėdos „Atlanto“ klubas šiuo metu stovyklauja Kipre ir čia sužaidė pirmas draugiškas rungtynes su senais pažįstamais iš Suvalkų – „Wigry“ futbolininkais. Po apylygės kovos klaipėdiečiai pralaimėjo rezultatu 0:2.

Nors buvo planuojama, jog trečiadienį A lygos bronzos medalininkų varžovai bus Kipro aukščiausios lygos „Ermis“ komanda, šiems atsisakius rungtynių „Atlantas“ sutarė išmėginti jėgas su Donato Vencevičiaus auklėtiniais.

Klaipėdiečiai žaidė po didelių krūvių, tad, kaip ir buvo galima tikėtis, aikštėje netrūko kovos. Pirmajame kėlinyje didesnę dalį dvikovų laimėjo varžovai, nors rimtesnės žaidybinės persvaros neturėjo nei viena komanda.

Iki pertraukos žaidimas nepasižymėjo progų gausa, tačiau „Wigry“ du kartus įmušė po standartinių padėčių. Penktąją minutę pasižymėjo Marco Brtanas, o 39-ąją – Kamilis Zapolnikas.

Po pertraukos „Atlantas“ visiškai pakeitė sudėtį ir perėmė iniciatyvą. Bene geriausios progos nepavyko išnaudoti Skirmantui Rakauskui, kuris iš artimos distancijos smūgiavo visiškai šalia vartų virpsto.

„Žaidėme nuovargio fone. Daug kokybės tikrai nebuvo, šiomis rungtynėmis nesimėgavome nei mes, nei varžovai. Jie turėjo kelis standartus ir jais puikiai pasinaudojo. Nėra lengva žaisti saulėtą dieną esant 25 laipsniams karščio“, – alyga.lt kalbėjo treneris Rimantas Žvingilas.

„Turėjome keletą progų – galėjo įmušti Evaldas Razulis, Mariui Papšiui nepavyko išnaudoti baudos smūgio. Rungtynes pavadinčiau nervingomis. Po pertraukos pakeitėme sudėtį, išleidome jaunesnius žaidėjus ir turėjome iniciatyvą, tačiau įvarčiu neįmušėme“, – tikino R.Žvingilas.

D. Vencevičiaus kariaunai tai buvo jau trečios rungtynės su artėjančiam A lygos sezonui besiruošiančiais klubais. Kiek anksčiau tiek susitikimas su Kauno „Stumbru“ (0:0), tiek mačas su Vilniaus „Žalgiriu“ (1:1) pasibaigė lygiosiomis.

„Atlantas“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: P.Valinčius, M.Beneta, A.Jokšas, A.Jepifanovas, K.Gnedojus, A.Bartkus, M.Papšys, D.Norvilas, O.Verbickas, D.Kazlauskas, E.Razulis.