„Atlantas“ minimalia persvara nusileido garsiajam Belgrado „Partizanui“ (VIDEO)

Klaipėdos „Atlantas“ Kipre sužaidė dar vienas rungtynes. Šį kartą Lietuvos ekipos varžove buvo garsiausia Serbijos komanda - Belgrado „Partizanas“. Trečią sykį pasiruošimo cikle uostamiesčio klubas pirmasis įmušė įvartį, bet persvaros neišsaugojo - 1:2 (0:0).

Po atkaklaus pirmojo kėlinio, kuriame aktyviai žaidė abi ekipos, „Atlantas“ išsiveržė į priekį 64-ą minutę po taiklaus Jurijaus Vereščiako smūgio. Tačiau jau po dviejų minučių rezultatas buvo lygus, kai, vartininkui baudos aikštelėje nugriovus varžovą, uždirbtą baudinį realizavo Nemanja Mihajlovičius.

Pergalę serbams atnešė Džorže Jovanovičius, pasižymėjęs 80-ą minutę.

„Atlanto“ starto sudėtis: D. Mikelionis, R. Fredgeimas, S. Obivalinas, A. Bartkus, K. Šulcas, O. Dmitrirevas, D. Šimkus, A. Čofu, D. Kazlauskas, J. Raziūnas, J. Vereščiakas.