"Atlantas" iškovojo pirmąją pergalę namuose © Eurofootball.lt
Aštuntojo "A lygos" turo rungtynėse Klaipėdoje įvyko dviejų pamario ekipų derbis, kuriame susikovė "Atlanto" ir "Šilutės" ekipos. Pirmąją pergalę namuose šiais metais iškovojo "Atlantas".

Klaipėdos "Žalgirio" stadionas, 450 žiūrovų
Teisėjas - Viktoras Chileckis
Klaipėdos "%c00124" 2 - 1 Šilutės "%c00141"
35` [1 - 0] Maksim Morozov
38` [2 - 0] Donatas Navikas
90+2` [2 - 1] Mindaugas Grigalevičius

"Atlantas": Valius; Bartkus, E.Žukauskas, Sulejmanovič, Lukoševičius; Navikas (88` Petreikis, Žernys, Morozov, Gedgaudas; Karalius (76` Žvingilas), Poliakov (64` Ramonas)

"Šilutė": Kilijonas; Gaurilovas, Mockus, Juozaitis (61` Andriekus), Z.Butkus; Petrenko, Zubavičius, Mačiulis, Papečkys (76` Judickas), Gražys; Podelis (56` Grigalevičius)

Rungtynes abi komandos pradėjo gan vangiai ir per pirmas rungtynių minutes pavojingų epizodų nesukūrė. Vėliau iniciatyvą perėme "Atlantas" ir sukūrė keletą pusprogių prie Šilutės vartų. Aktyvumu išsiskyrė "Atlanto" puolėjas Martynas Karalius.

Atlanto atakos tęsėsi ir darėsi vis pavojingesnės, tuo tarpu Šilutės žaidėjai beveik nesilankė varžovų aikštės pusėje. 35-ąją rungtynių minutę po gražios kombinacijos krašte, kamuolys buvo atmestas Maksimui Morozovui kuris maždaug iš 16 metrų stiprių smugiu nuginklavo "Šilutės" vartininką Šarūną Kilijoną.

[imgcr]img/atlantas2.jpg[comment]Viena iš retų "Šilutės" atakų pirmame kėlinyje. (V.Krutulio nuotr.)[/comment]Dar po trijų minučių vėl įvyko ataka dešiniuoju kraštu, kur aktyviai žaidė Andrius Gedgaudas - jis įsiveržė į baudos aikštelę, perdavė kamuolį prie tolimojo virpsto buvusiam D.Navikui, kuriam reikėjo tik įmušti kamuolį į niekieno neginamus vartus. Rezultatas tapo 2-0 šeimininkų naudai.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos abi ekipos nieko pavojingesnio nebesukūrė. Prasidėjus antram kėliniui "Atlantas" atsitraukė į gynybą, o "Šilutė" ėmė vis pavojingiau grasinti Liudviko Valiaus vartams, tuo tarpu klaipediečiai bandė kontraatakuoti. Vos tik pasirodęs aikštelėje M.Grigalevičius puikiai prasiveržė pro "Atlanto" gynėjus, tačiau nesugebėjo pataikyti į beveik tuščius vartus.

[imgcr]img/atlantas3.jpg[comment]A.Gedgaudas visas rungtynes draskė Šilutės gynybą.[/comment]"Atlantas" taip pat neliko skolingas - po eilinio A.Gedgaudo prasiveržimo kraštu M.Karalius turėjo puikią progą pasižymėti iš maždaug penkių metrų atstumo, tačiau nesugebėjo pataikyti į kamuolį.

Rungtynėms einant į pabaigą "Atlantas" vis rečiau bandė atakuoti, ir tuo pasinaudoję šilutiškiai per teisėjo pridėtą laiką pelnė paguodos įvartį - po dar vieno prasiveržimo įvartį pelnė M.Grigalevičius. Vos tik atnaujinus žaidimą teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą. "Atlantas" iškovojo pirmus 3 taškus namuose ir pakilo į 7-ąją vietą, o "Šilutė" liko 9-a su 2 taškais.