Atkaklioje kovoje „Bayer“ pasiekė pergalę prieš vienus iš čempionato autsaiderių © JumpStory nuotr.

Dėl „Čempionų“ lygos pozicijų kovojantis Lėverkuzeno „Bayer“ rezultatu 4:2 palaužė priešpaskutinėje vietoje esantį „Stuttgart“ klubą.

Pirmame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau „Bayer“ futbolininkai smogė pirmieji 41 minutę. Moussa Diaby smūgis buvo blokuotas, tačiau krašto puolėjas pirmas suskubo pataisyti savojo smūgio ir antru bandymu išvedė savo komandą į priekį.

Vis gi, „Stuttgart“ futbolininkai nebuvo linkę taip greit nuleisti rankų ir išlygino rezultatą 49 minutę. Orelis Mangala pademonstravo puikų individualų meistriškumą, o po to atliko perdavimą Tiago Tomasui, kuris nuginklavo vartininką Lukasa Hradecky.

Tačiau, vos už trijų minučių „Bayer“ vėl susigrąžino persvarą. Po perdavimo iš standartinės padėties Amine‘as Adili fantastiškai nukreipė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:1.

Rungtynių pabaigoje krito trys įvarčiai per vos 6 minutes:

86 minutę nestipriu, tačiau precizišku smūgiu į kairįjį apatinį vartų kampą pasižymėjo Florianas Writzas.

88 minutę „Stuttgart” komandos futbolininkai sušvelnino rezultatą. Dublį į savo sąskaitą įsirašęs Tiago Tomas pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:2.

Na, o visus klausimus šiose rungtynėse 90 minutę išsprendė Patrikas Schickas. Lėverkuzeno komandos puolėjas atsidūrė puikios komandinės atakos smaigalyje ir pasiūsdamas kamuolį į tuščius vartus pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Po šios pergalės „Bayer“ vis dar stovi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, artimiausius persekiotojus lenkdami 5 taškais. Nuo antroje vietoje esančios Dortmundo „Borussios“ juos skiria du taškai.