Atkakliai kovoję vengrai paliko Vokietijos futbolininkus be pergalės © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose Tautų lygos, C grupės rungtynėse, vengrai namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Vokietijos futbolininkais, toliau demonstruodami, jog „mirtininkų“ grupėje jie nėra tik patrankų mėsa.

Šeimininkai jau 6 minutę išsiveržė į priekį. Puikiu smūgiu oponentų vartininką Manuelį Neuerį nuginklavo Zsoltas Nagy.

Vis gi, vokiečiai davė žaibišką atsaką ir jau 9 minutę rezultatas tapo lygus. Po Nico Schlotterbecko perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė baudos aikštelėje savojo šanso išlaukęs Jonas Hofmannas.

Prabėgus trims turams, C grupėje pirmąją vietą užima italai su 5 taškais, antroje vietoje stovi vengrai turintys 4 taškus, treti tikiuojasi vokiečiai su trimis taškais, na o ketvirta vieta tenkinasi anglai savo sąskaitoje turintys 2 taškus.

Visų rungtynių metu Vokietija turėjo didesnę kamuolio kontrolę, tačiau šansus kurti jiems sekėsi sunkiai. Antrame kėlinyje abi komandos turėjo po keletą progų pasižymėti, tačiau rezultatas išliko lygus.

Anglija 0:0 Italija

Nyderlandai 2:2 Lenkija

Velsas 1:1 Belgija