"Athletic" iš "Alaves" susigrąžino I. Gomezą

Dėl išlikimo Ispanijos pirmenybėse šį sezoną kovojantis Bilbao "Athletic" stiprinasi – į komandą grįžta Ibai Gomezą.

29-erių metų puolėjas pastaruosius tris metus sėkmingia gynė "Alaves" komandos garbę. Vitorijos ekipa šį sezoną kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą, tačiau I. Gomezo net ir tai nesustabdė nuo sugrįžimo į "Athletic".

Oficialiame pranešime skelbiama, kad "Athletic" su žaidėju pasirašys trejų su puse metų kontraktą. Sandoris Bilbao ekipai atsieis apie 3,5 mln. eurų.

I. Gomezas šį sezoną "Alaves" gretose sužaidė 19 rungtynių ir įmušė tris įvarčius.

Krašto puolėjo pozicijoje dažniausiai žaidžiantis baskas į "Athletic" atvyko 2010 metais. Iš pradžių jis žaidė antroje komandoje, o nuo 2011 iki 2016 metų pradėjo reguliariai žaisti pirmoje ekipoje.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="es" dir="ltr">Quiero contaros algo y creo que ésta es la mejor manera de hacerlo... <br><br> by <a href="https://twitter.com/HacheGroup?ref_src=twsrc%5Etfw">@HacheGroup</a> <a href="https://t.co/RDYPQ3Ste2">pic.twitter.com/RDYPQ3Ste2</a></p>&mdash; IBAI GÓMEZ (@ibaigomez) <a href="https://twitter.com/ibaigomez/status/1083324838238916608?ref_src=twsrc%5Etfw">January 10, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...