"Athletic" ir "Valencia" išplėšė lygiąsias prieš lygos autsaiderius, "Sevilla" triumfavo miesto derbyje (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sekmadienį tęsiasi 35-ojo turo kovos.

Pirmoji dvikova įvyko Valensijoje, kur lygos autsaideriai "Levante" futbolininkai susigrūmė su dėl kelialapio į UEFA Čempionų lyga kovojančia Bilbao "Athletic" ekipa. Valensijos miesto ekipa buvo įgijusi dviejų įvarčių pranašumą, tačiau baskai sugebėjo išplėšti lygiąsias 2-2.

13-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Victoras Casadesusas. 68-ąją minutę rezultatas tapo 2-0, kai į savus vartus įsispyrė "Athletic" gynėjas. Vis dėlto baskai rungtynių pabaigoje sukaupė paskutines jėgas ir sugebėjo atimti taškus iš jau pergale patikėjusia "Levante".

88-ąją minutę Markelis Susaeta grąžino intrigą šiame susitikime, o per pridėtą teisėjo laiką Mikelis San Jose sugebėjo rezultatą ir išlyginti. Abu rezultatyvius perdavimus atliko jaunasis baskų puolėjas Inaki Williamsas.

Kitose rungtynėse akis į akį susitiko dvi Sevilijos miesto ekipos - "Sevilla" prieš "Real Betis". Kevino Gameiro ir Coke pelnyti įvarčiai antrajame kėlinyje nulėmė Unai Emery vadovaujamos ekipos pergalę rezultatu 2-0.

Dar kitame susitikime Madrido "Getafe" namuose iškovojo svarbų tašką prieš "Valencia". Dani Parejo antrojo kėlinio pradžioje išvedė "šikšnosparnius" į priekį, tačiau 68-ąją minutę po Alvaro Medrano ir Stefano Scepovičiaus įvarčių šeimininkai įgijo pranašumą. 84-ąją minutę Paco Alcaceras pelnė išlyginamąjį įvartį ir ekipos isšsikyrė taikiai.

Šiandien Ispanijoje įvyks dar vienos rungtynės.

"Levante" 2 - 2 "Athletic Bilbao"
13' [1 - 0] V. Casadesus
68' [2 - 0] X. Etxeita (į savus vartus)
88' [2 - 1] M. Susaeta
90' [2 - 2] San Jose

"Sevilla" 2 - 0 "Real Betis"
67' [1 - 0] K. Gameiro
80' [2 - 0] Coke

"Getafe" 2 - 2 "Valencia"
48' [0 - 1] D. Parejo
59' [1 - 1] A. Medran
68' [2 - 1] S. Scepovič
84' [2 - 2] A. Paco

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8467553" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>