A.Šušnjaras: galiu pasakyti, jog A lygoje mes žaisime ir kitais metais (interviu)

Gynėjas Aleksandras Šušnjaras prieš šį sezoną sugrįžo į Lietuvą ir papildė sezono staigmena kol kas vadinamos Jonavos „Lietavos“ gretas. Serbijos ir Australijos pasus turintis žaidėjas netruko tapti viena svarbiausių figūrų „Lietavos“ gynybos grandyje ir ne kartą buvo išrinktas į „SMScredit.lt A lygos“ simbolinę turo rinktinę.

Po šešių „SMScredit.lt A lygos“ turų „Lietava“ turnyro lentelėje užima užimą penktąją poziciją ir savo sąskaitoje turi šešis taškus. Nepaisant to, oficialiai lygos svetainei A. Šušnjaras drąsiai teigė, jog lygos debiutantai „SMScredit.lt A lygoje“ rungtyniaus ir kitais metais.

Aleksandrai, visų pirma papasakok, kaip atsirado šansas papildyti „Lietavos“ gretas? Tai buvo tavo ar klubo iniciatyva?

Tiesą sakant sulaukiau Tomo Salamanavičiaus skambučio, su kuriuo kartu teko rungtyniauti Panevėžio „Ekrano“ komandoje. Jis man pasakė apie tai, jog „Lietava“ ieško mano pozicijos žaidėjo. Taigi, nusprendžiau, kad man tai gera galimybė sugrįžti į Europą ir sužaisti pilnavertį sezoną pagaliau atsigavus po kelio operacijos.

Kokie buvo lūkesčiai prieš atvykstant į „Lietavą“?

Prieš atvykstant kalbėjausi su komandos treneriais ir jie man detaliai papasakojo apie visą situaciją klube, apie tai, kaip „Lietava“ nori ir planuoja tobulėti artėjančiais metais.

Kokie buvo pirmieji įspūdžiai atvykus į naująjį klubą?

„Lietava“ yra gera komanda. Nors tai A lygos naujokai, tačiau tai visiškai nesvarbu. Kaip matome, žiūrint į rezultatus to niekas nepasakytų. Mes kiekvieną savaitę einame į aikštę turėdami savo tikslą ir atsiduodami visu šimtu procentų.

Sezono pradžia labai sėkminga ir tau asmeniškai, atrodo, jog esi geros sportinės formos, kelis kartus patekai į simbolinę „SMScredit.lt A lygos“ turo rinktinę. Pavyko gerai pasirengti sezonui?

Tikrai taip, kelis mėnesius prieš atvykstant į Lietuvą rungtyniavau Australijos klube Perto „Glory“ (šiame klube yra rungtyniavęs ir Darvydas Šernas – aut.past.) už U-21 komandą. Kadangi iš vieno čempionato atvykau tiesiai į kitą, esu pilnai pasiruošęs jau dabar duoti komandai geriausia ką galiu.

Kaip manai, kokia „Lietavos“ sėkmingo žaidimo čempionato starte paslaptis?

Aistra!

Tavo nuomone, ką šį sezoną yra pajėgi nuveikti „Lietavos“ komanda?

Aš negaliu pasakyti, kokią vietą mes užimsime, nes čempionatas yra labai intriguojantis, tačiau galiu pasakyti, jog A lygoje mes žaisime ir kitais metais.

Palygink dabartinį čempionatą ir tą, kuriame rungtyniavai būdamas „Ekrano“ nariu.

Tada buvo nemažai komandų, kurių dabar lygoje mes nematome. Galiu pasakyti, jog dabar čempionatas yra kur kas įdomesnis, nes nėra lengvų rungtynių, visos komandos siekia maksimalių rezultatų ir kiekvienam mačui turi nusiteikti šimtu procentų.

P.Jakelis, alyga.lt

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos