„Aston Villa“ sutriuškino „Everton“ © Action Images via Reuters nuotr.

„Aston Villa“ futbolininkai namuose nepaliko jokių šansų svečiams iš Liverpulio ir sutriuškino juos rezultatu 4:0.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu komandų žaidimu ir jau 18-ąją minutę nuostabiai baudos aikštelėje kamuolį suvaldė Leonas Bailey ir atliko rezultatyvų perdavimą Johnui McGinnui.

21-ąją minutę Jordanas Pickfordas prasižengė prieš Ollie Watkinsą ir po VAR peržiūros buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Douglasas Luizas.

34-ąją minutę nuostabų smūgį ore atliko Moussa Diaby, bet savo reakciją pademonstravo „irisų“ vartų sargas.

37-ąją minutę „Everton“ neteko savo lyderio Dominico Calverto-Lewino, kuris nebegalėjo tęsti rungtynių po patirto susidūrimo su E. Martinezu

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu smūgiu „Everton“ ekipai, kurių startinės sudėties žaidėjas Alexas Iwobi patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

51-ąją minutę Michaelis Keane‘as padarė nedovanotiną klaidą savo baudos aikštelėje ir Leonas Bailey pelnė įvartį likęs laisvas prieš vartus.

75-ąją minutę po nesėkmingo A. Youngo kamuolio išmetimo, kamuolį perėmė Jhonas Duranas ir pelnė ketvirtą šeimininkų įvartį.

85-ąją minutę „Aston Villa“ privalėjo atlikti priverstinį keitimą, nes nepilnas 20 minučių sužaidęs P. Coutinho patyrė traumą.