„Aston Villa“ pranoko „Everton“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę © Action Images via Reuters nuotr.

„Premier“ lygos turą atidarė rungtynės „Villa Park“ stadione. „Aston Villa“ namuose 2:1 palaužė „Everton“ futbolininkus.

Pirmasis kėlinys buvo apylygis, tačiau šeimininkai sugebėjo susikurti pranašumą po retos progos. 31-ąją minutę pasižymėjo „Everton“ gynybą „išmaudęs“ Danny Ingsas.

Po trijų minučių „irisams“ atsitiko dar vienas nemalonumas. Traumą patyrė Abdoulaye Doucoure, jį pakeitė Tomas Daviesas.

Rungtynių gale ryškus buvo po keitimo išėjęs „Everton“ naujokas Amadou Onana. Belgas iš pradžių prarado kamuolį vidurio aikštėje, o į greitą ataką išbėgę „Villa“ žaidėjai Ollie Watkinsas bei Emiliano Buendia sukombinavo įvartį.

Po antrojo šeimininkų įvarčio A. Onana iškart ėmėsi veiksmų puolant. Jo aktyvūs veiksmai lėmė, kad Lucasas Digne įsimušė į savus vartus.

Po įvarčio į savus vartus intriga rungtynėse grįžo ir „Everton“ turėjo keleta gerų progų lyginti rezultatą, tačiau jomis pasinaudoti nepavyko ir „Aston Villa“ iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Franko Lampardo auklėtiniai po 2 turų lieka be taškų.