„AS Roma“ svečiuose netikėtai nutraukė „Atalantos“ nepralaimėtų rungtynių seriją © REUTERS nuotr.

Šeštadienio popietę Italijoje įvyko susitikimas Bergame tarp „Atalantos“ ir „AS Roma“ ekipų, kuriame svečiai netikėtai nutraukė Bergamo komandos nepralaimėtų rungtynių serija „Serie A“ pirmenybėse.

„Atalanta“ buvo nepralaimėjusi 9 rungtynių iš eilės, o šiose rungtynėse „AS Roma“ triumfavo 4:1.

Pirmi du įvarčiai krito po Jose Mourinho komandos greitų atakų, rezultatyvus buvo Tammy Abrahamas ir Nicolo Zaniolo – Romos ekipa įsiveržė į priekį 2:0.

Tačiau prieš pirmojo kėlinio pabaigą „Atalanta“ ekipai pavyko sušvelninti rezultatą – Bryanas Cristante įsimušė į savus vartus.

Tačiau antrajame kėlinyje rezultatyvi buvo tik „AS Roma“ ekipa, šeimininkams rezultato išlyginti nepavyko. Dar vieną įvartį svečiams pridėjo Tammy Abrahamas, taip pat pasižymėjo ir Chrisas Smallingas.

Po šios pergalės „AS Roma“ šiek tiek priartėjo prie priekinio ketverto turnyrinėje lentelėje, taip pat pakilo į 5-ąją vietą bent trumpam.

„Atalanta“ su pergale čia galėjo bent trumpam aplenkti „AC Milan“ ekipą, tačiau lieka 3 vietoje.