„AS Roma“ sujaukė „Napoli“ planus tapti Italijos čempionais © JumpStory nuotr.

„Napoli“ atsitraukia lenktynėse dėl „Scudetto“.

Luciano Spaletti auklėtiniai turi jau 4 taškų deficitą prieš pirmoje vietoje esančią „AC Milan“ komandą po lygiųjų su „AS Roma“ 1:1.

11-ąją minutę rungtynėse į priekį įsiveržė „Napoli“ futbolininkai. Po VAR peržiūros buvo skirtas 11 m baudinys į Romos ekipos vartus, o jį sėkmingai realizavo Lorenzo Insigne.

Likusioje rungtynių dalyje „Napoli“ turėjo keleta progų pasižymėti ir padvigubinti rezultatą, tačiau nepėsčias buvo ir Romos klubas.

Galiausiai, per pridėtą rungtynių laiką rezultatą pavyko išlyginti Stephanui El Shaarawy. Italas tikslus buvo po sumanaus Tammy Abrahamo perdavimo.

Rungtynių teisėjas šiose rungtynėse pridėjo viso 8 minutes, o per jas „AS Roma“ futbolininkai dar buvo kelis kartus pavojingai išbėgę į greitas atakas, tačiau ten pergalės išplėšti nepavyko.

Jose Mourinho auklėtiniai dar turi teorinių šansų prasibrauti į pirmąjį ketvertą, kadangi artimiausi varžovai „Juventus“ pametė taškus namuose prieš „Bologna“ ekipą.