„AS Roma“ nesugebėjo įveikti dešimtyje likusių pirmenybių autsaiderių © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse didžiąją dalį rungtynių daugumoje žaidę „AS Romos“ futbolininkai, namuose, rezultatu 1:1 sužaidė su pirmenybių autsaideriais „Venezia“ ekipa.

Jau pirmąją rungtynių minutę Mourinho auklėtiniai buvo pavaišinti „šaltu dušu“. „Venezia“ ekipos puolėjas Davidas Okereke smūgiu galva nuginklavo oponentų vartininką Rui Patricio ir kiek netikėtai rezultatas tapo 1:0.

Tačiau, svečių ekipą 32 minutę nuvylė gynėjas Sofianas Kiyine‘as, kuris dėl nesportiško elgesio prieš save išvydo raudoną kortelę.

Likusią rungtynių dalį „Roma“ turėjo iniciatyvą ir kūrė pavojingas atakas, tačiau jas realizuoti lengva nebuvo. Vis gi, 76 minutę tą padaryti pavyko po keitimo pasirodžiusiam Eldorui Shomurodovui, kuris išlaukė savo momento baudos aikštelėje ir neklydo pasiūsdamas kamuolį į vartų tinklą.

Tačiau šio įvarčio Romos ekipai neužteko ir Mourinho auklėtiniai turėjo tenkintis lygiosiomis.

Po šio susitikimo „AS Roma“ bent kol kas užima šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje. Juos, nuo laipteliu aukščiau esančio „Lazio“ skiria du taškai.