"%c00041" užkariavo Angliją. Dabar jos kapitonas Patrikas Viera (%p01553) mano, kad atėjo laikas pradėti diktuoti ir Europos futbolo madas.

Jei "kanonieriai" atsilaikys dar vienas "Premier" lygos rungtynes jie taps vienintele komanda per 115 metų, kuri per sezoną nepralaimėjo nei vienerių lygos varžybų. Vienintelė komanda kuriai pavyko tai padaryti ankščiau yra "Preston North End" (1888-89 sezone). Žinant, kad "Arsenalo" varžovai yra autsaideriai "%c00058" futbolininkai atrodo, kad rekordas jau ranka pasiekiamas. Kol kas lygoje jie iškovojo 25 pergales ir 12 rungtynių baigė lygiosiomis. Įspūdingas pasirodymas bet kokiems futbolo grandams.

Tačiau Europoje "Arsenal" rezultatai kur kas prastesni. Šį sezoną Čempionų lygos ketvirtfinalyje juos eliminavo kita Anglijos komanda "%c00042". Jei "%c00003" turi jau 9-is čempionų lygos trofėjus, o %c00062" šešis, tai anglų lentynos kol kas tuščios.

"Čempionų lyga mums labai svarbi",- teigė P.Viera. "Tai yra tai, ko mums trūksta. Mums reikia sekmės Europoje. Klubas turi futbolo grando įvaizdį, bet mes Europoje nieko nelaimėjome. Tai turi pasikeisti". Vieninteliai klubo pasiekimai Europoje tai laimėti antraeiliai turnyrai.

1996-ais metais į komandą atėjus treneriui A.Wengerui "Arsenal" laimėjo tris FA ir "Premier" lygos taures. Kanonieriai dominuoja Anglijoje jau antrus metus, o ankščiau dominavę "%c00040" dabar yra tik šešėlis to, kas buvo ankščiau. Tačiau bet koks puikus žaidimas Anglijoje nublanksta prieš kitas Europos komandas.

A.Wengero kontraktas baigiasi kito sezono gale, tačiau "Arsenal" vadovybė yra pareiškusi, kad jis turi darbą visam gyvenimui jei tik nori.

"Aš nemanau, kad vadovai bijo, jog aš paliksiu klubą", - teigė treneris. "Aš noriu likti.

Visi sutinkame, kad A.Wengeras yra puikus treneris bei specialistas. Visgi, nors jo komanda ir dominuoja namuose, Europa jiems kolkas neįkandama. Jei to negali padaryti stipriausias Anglijos klubas, tada kokia Anglijos komanda tai sugebės?
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos