„Arsenal“ šventė triuškinamą pergalę savo tvirtovėje © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse čempionato lyderiai Londono „Arsenal“ šventė dar vieną užtikrintą pergalę. „Kanonieriai“ namuose rezultatu 4:1 sutriuškino „Leeds“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 35 minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Gabrielis Jesusas. Po to sekė dar du Mikelio Arteta'os auklėtinių įvarčiai antro kėlinio pradžioje.

47 minutę pasižymėjo Benas White'as, o 55 minutę dublį į savo sąskaitą įsirašė Gabrielis Jesusas.

„Leeds“ futbolininkams pavyko sušvelninti atsilikimą po 78 minutę, po to kai įvartį pelnė Rasmusas Kristensenas, tačiau už 8 minučių 3 įvarčių persvarą „Arsenal“ ekipai atstatė Granitas Xhaka.

Po šių rungtynių pirmoje vietoje išliekantis „Arsenal“ išlaiko 8 taškų atotrūkį nuo laipteliu žemiau esančių „Man City“ futbolininkų. Tuo tarpu, „Leeds“ rikiuojasi šešiolikti.