„Arsenal“ sudavė skaudų smūgį „Wolves“ ekipai, „Chelsea“ nesunkiai susitvarkė su „Watford“ © JumpStory nuotr.

Po koronaviruso pertraukos tris pergales iš eilės pasiekusi „Wolves“ ekipa šeštadienį 33-ojo „Premier“ lygos turo rungtynėse namuose rezultatu 0:2 nusileido Londono „Arsenal“ futbolininkams.

Svečiai į priekį išsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 43-ąją minutę technišku smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė jaunasis Bukayo Saka.

„Arsenal“ pergalę 86-ąją minutę įtvirtino tik po keitimo aikštėje pasirodęs Alexandre'as Lacazette'as.

Septintoje vietoje esantys „kanonieriai“ nuo šeštoje vietoje esančios „Wolves“ ekipos dabar atsilieka jau tik trimis taškais.

Kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ rezultatu 3:0 įveikė „Watford“ ekipą ir sugrįžo į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje.

28-ąją minutę puikaus perdavimo iš Rosso Barkley sulaukęs Olivier Giroud išvedė Londono ekipą į priekį, o 43-ąją minutę „aristokratų“ pranašumą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Willianas.

Tašką šiame mače jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką pridėjo R. Barkley.